Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha nem túl szép valaki lábfeje...

Ha nem túl szép valaki lábfeje, még felvehet nyitott cipőket?

Figyelt kérdés
Általában mindig kerültem a "mezítlábazást", de most a birkenstock papucsok nagyon megtesztettek meg jó minőségűnek is tűnnek. Viszont a lábam miatt elég gátlásos vagyok, nem érzem nőiesnek őket: bütyköm van, a lábfejem olyan mint egy tepsi, a körmöm pedig rövid és köríves...szóval elég csúnya. Gáz ha így hordom őket?

2020. ápr. 30. 10:21
1 2
 1/11 anonim válasza:
67%
Igen
2020. ápr. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, felveheted.

Nem lehet mindenki lábmodell, ha rendezett (értsd: nem gombás), akkor nyugodtan mutasd meg a "világnak" :)

2020. ápr. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem gáz. Nekem is nagy,széles,kicsit még bütykös is,mégis hordok nyitottat.
2020. ápr. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
64%
Volt egy barátnőm,42 es lába volt, de a szélessége miatt a legtöbb cipője 43 as volt. Neki is bütykös volt,de egyáltalán nem zavarta.
2020. ápr. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
24%

Mennyi idős vagy amúgy?


Ha elég fiatal vagy szerintem nem gáz

Ha már idősebb akkor tudhatnád, hogy ha már télen lusta vagy legalább nyáron tegyél érte! Nem bántásból én is lusta vagyok sokszor.


Vegyél egy lábfürdőt, vágd le a körmeid, fesd ki valami menő színűre, használj géllakkot, mert az kicsit puffisabbá teszi a körmeidet. Ha nagyon csúnya elmehetnél egy pedikűröshöz is, talán a bütyködön is segít. De a bütyökre is lehet kapni már dolgokat.


És igen felvehetnéd! A kutya sem szólna érte.

De ahogy látom írtad, hogy nem tartód nőiesnek, tehát téged zavarni fog.

Tegyél érte, hogy szép legyen, nem lehet mindenki tökéletes, de hidd el a "tökéletesnek" tűnő lányok is megtesznek mindent érte nap, mint nap.

2020. ápr. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, valszleg megveszem azt a cipőt...olyan akkor senkinek se volt hogy cikiztek a lábai miatt amikor mezítláb volt?
2020. ápr. 30. 15:20
 7/11 A kérdező kommentje:
27 vagyok
2020. ápr. 30. 15:20
 8/11 anonim ***** válasza:
48%
Láthatom?
2020. ápr. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Figyelj őszinte leszek felvenni bármit fel lehet bárkinek csak lehet , hogy nemlesz valami előnyös kinézetű..

Egyébként papucsban jársz utcán?

2020. máj. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A festett köröm mióta az igényesség feltétele?

Kérdező, remélem, megvetted azt a cipőt :) ha ápolt, tiszta a lábad, akkor nem ciki egyáltalán, mert a formájáról, méretéről egyáltalán nem tehetsz, a bütyökről is max akkor, ha agyon nyomorgattad kényelmetlen magassarkúkban. A rövid köröm meg pont hogy jó, a hosszú az, ami igénytelen, pláne ha be is van nőve.

2020. máj. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!