Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az Egri Hádába a ruhák ki...

Az Egri Hádába a ruhák ki vannak mosva, vagy úgy vannak, ahogy az ember előtte hordta? 23/F

Figyelt kérdés

2020. máj. 12. 09:09
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
65%

Alap, hogy mindegyik üzletünk valamennyi ruháját fertőtlenítjük és mossuk.


Miért nem a Gucci boltban vásárolsz, ha ennyire lenézed a céget?

2020. máj. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Miért nézném le 1 kérdéssel? Úristen mennyi negatív ember van itt... már kérdezni sem lehet... Mert egyből támadtok...
2020. máj. 12. 09:40
 3/21 anonim ***** válasza:
96%
Fertőtlenítő gázzal vannak kezelve az import után. Kimosva nincsenek szerintem, gyakori a folt vagy hogy a zsebükben marad valami.
2020. máj. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Tehát akkor semennyire sincsenek mosva? Tehát ha 1 ember izzadtan veszi le például a melltartóját. Akkor az úgy izzadtan van kitéve?
2020. máj. 12. 11:46
 5/21 anonim ***** válasza:
75%
A ruhák többségét sose hordták, csak megmaradt a készlet, vagy hibás termék. A legtöbben ott van még az eredeti cimke.
2020. máj. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Értem. De amiket hordtak azokat kérdezem.
2020. máj. 12. 13:17
 7/21 anonim ***** válasza:
7%

1! A 3-as megírta a frankót, maradjunk ennyiben.

Más levetett ruháját a háborúban hordják.

Ekkora szegénység még azért nincs, viszont sértő az országunkra nézve,hogy a nyugat levetett szemetét be engedik ide.

Es egyben undorító!

Melltartó? Már alsóneműt is felveszünk ismeretlenek után?

2020. máj. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
95%
Hát én nem hiszem, hogy ki lenne mosva. Mármint en egyszer láttam egy karácsonyi mintás piros alsógatyát barna folttal....
2020. máj. 13. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Utolsó! Uhh... az kemény. Én zoknit és melltartót vennék ott. De mivel pont fele-fele arányban oszlanak meg a válaszok. Így nem tudom mitevő legyek
2020. máj. 13. 08:11
 10/21 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, én a nyolcas vagyok, de én nem Eger környékén lakom, szóval nálatok lehet nincs ilyen eset. Nyilván zoknin meg melltartón nem fogsz olyan foltot találni.
2020. máj. 13. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!