Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ki szoktatok öltözni koncertre?

Ki szoktatok öltözni koncertre?

Figyelt kérdés

Pl. rock koncert.

Ti sima póló-farmert vesztek fel, vagy netán valami goth-punk ruhát, extrém sminket, stb?



2020. máj. 12. 17:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szia! Alltalaban ki szoktam.
2020. máj. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én maximum macskakoncertet hallgatok, arra meg nem.
2020. máj. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Metionin ***** válasza:
Ki hát :D olyat veszek fel, amiben kényelmesen tudok mozogni, tehát a fűzőt meg a platform magassarkút pl. hanyagolom koncertre de minden más jöhet, beleértve az extrém sminket is amit egy sima beülős valamire vagy hétköznap nem lenne türelmem megcsinálni.
2020. máj. 12. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
51%

Ha bent szeretnél lenni a koncert sűrűjében, a színpadhoz közel, akkor szerintem felesleges túl összetett ruhákat felvenni. Senki sem fogja a ruházatod figyelni, kényelmetlen is lesz benne mozogni, valamint eszméletlenül bele fogsz izzadni a tömegben.

Maradj szerintem a sima farmer-póló kombónál.

2020. máj. 13. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha jobban belegondolok, nem, mert hétköznap is "metálban" járok dolgozni, koncertre maximum a táskát cserélem le, és a sminkem-hajam is mindig rendben tartom. Szóval extrábban egy póló-farmer kombónál, de azért kényelmesen, koncertezni nem szeretek feszengve, meg azt csekkolgatni hogy minden jól áll-e épp rajtam. Meg amúgyis a kutya sem nézi kin mi van, engem legalábbis nem érdekel mások ruhája. Táncolós gothbulira jobban kirittyentem magamat, de azok mindig is divatbemutatók voltak.
2020. máj. 13. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nem.

Farmer-póló. Cipő olyan, amit nem sajnálok - általában olcsóbb tornacsukák.

Smink, frizura szerintem végtelenül fölösleges, csak leizzadom, elkenem, széttúrom, stb. Értsd: zéró smink, a hajamat meg max hátrafogom az arcomból, vagy hagyom szabadon kibontakozni.

Én személyszerint azért megyek koncertre, hogy jól érezzem magam, végigugráljam, végigüvöltsem, nem érdekel hogy hogy nézek ki a körülöttem álló, szórakozó idegenek szerint. :DD

2020. máj. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én egyénként is elég extrémen öltözök, koncerten pedig még jobban, mivel tudom hogy ott lesz hozzám hasonló is. Szeretek sminkelni, szóval ha esti koncertről van szó, akkor abból is kihozom a maxot. Nyáron, nappal elég egy szemtus. Nyilván egy bolti bevásárláshoz nem tudok úgy öltözni ahogy szeretnék, ezért koncerteken élem ki magam.
2020. máj. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

Én metálkoncertekre járok és igen, kiöltözöm, de nem a sztereotipikus metálos értelemben. Szeretek csinosan öltözni, szépen sminkelni, szóval a koncertöltözékem nem feltétlenül tükrözi a zenei ízlésemet, és nem is feltétlenül mondanád meg, hogy abban a ruhában én koncertre indulok.

Én megtisztelem a zenekart azzal, hogy nem farmer-póló meg igénytelen tornacipőben megyek oda, hanem normális ruhákban.

2020. máj. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

#8

Pontosan mitől lesz "igénytelen" egy tornacipő?

Az előadók is gondolom igénytelenek, ha póló-farmer-tornacipőben lépnek fel? :D

2020. máj. 14. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Sok mindentől lehet igénytelen egy tornacipő: pl. koszos, lyukas, agyonhordott. Rengeteg ilyet látni koncerteken, fesztiválokon. De tegyük fel, hogy egyik sem, mert tiszta és jó állapotban lévő, attól még slampos.

Igen, tudom, vannak előadók, akik tornacipőben állnak a közönség elé, attól én még nem fogom azt hordani, nekem az az otthoni kertészkedős öltözékem, nem az eljárós. :D

2020. máj. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!