Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Elvleg XS lesz a fürdőruha...

Elvleg XS lesz a fürdőruha alsó méretem, meg merjek venni egy S-M méretűt?

Figyelt kérdés

Nagy diétázásban vagyok, 100-as csípőbőséggel indultam 60 kilóról, most 56 vagyok, és 95-ös a csípőbőségem. 52 kg a cél, szóval addig még kisebb lesz. Régen 54 kilósan se hordtam S méretnél kisebbet.

Az oldal mérettáblázata így néz ki csípőbőséggel kapcsolatban:

XS: 91-95

S: 96-100

M: 101-105


Brazil tanga fazonú az alsó, és ez nincs csak S-esben vagy XS-esben, "S-M" mérettől van felfelé. Nem lapos a fenekem és szerintem nem is lesz az (mert nem ész nélkül diétázok :D).


Tudom, hogy idén nyáron valószínűleg nem lesznek nagy strandolások, de nagyon tetszik ez a fürdőruha és nem szeretném, ha elfogyna és ne tudnék rendelni. Ezek a típusú alsók az oldalon amúgy mind ettől a mérettől indulnak, a képen a modell lányok elég vékonyak. Nem is volt kisebb méret, mert azt kiírják, hogy elfogyott.


Meg merjem rendelni így?


2020. máj. 15. 11:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha ez a mérettáblázat az irányadó, akkor az S-M simán lötyöghet rajtad, elvégre akkora, amekkora méretről lefogytál, és ráadásul még fogyni akarsz. Egy tangánál nagyon előnytelen, ha túl nagy, plusz a vízben kicsit tágul is. Én az XS-t választanám, figyelve, mikor lesz újra. Vagy akkor venném csak meg a nagyobbat, ha nem túl drága, egy 3000 Ft-osnál nem vágnék eret, ha nem jó, de egy 6-7-8 ezresnél, pláne még borsosabbnál már eléggé. Vissza lehet küldeni, ha nem jó?
2020. máj. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Vissza lehet küldeni, ha nem jó, nincs XS-es méretben sajnos és nem is volt. Ezért vagyok bizonytalan, hogy egy ilyen szexisebb fazonú bugyit miért nem árulnak kisebb méretben? Sima bugyikból van XS-es is. A modell lány is vékony a képen.
2020. máj. 15. 14:27
 3/4 anonim ***** válasza:
A modell magas (175+), te meg gondolom, annyira nem vagy az, ha 60 kg-al már túlsúlyos voltál. Rá lehet kicsi, rövid az XS, rád meg jó lenne. Ha visszaveszik, rendeld meg a nagyobbat, ha nem jó, akkor se marad a nyakadon. Vagy nézegess más oldalakat, boltokat, én szinte mindig láttam 34-es bikinialsókat, 32-es is akadt, ha esetleg az kéne. Igaz, idén még nem nézelődtem, lehet, hogy szűkebb a kínálat meg nem érkezett még annyi áru a vírus miatt.
2020. máj. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csatlakozom a modell nem mérvadó, magasabbak így sokszor vékonyan is “nagyobbak" mint egy átlag magasságú nő. Ha vissza lehet küldeni megvenném az s-est. Meg az sem mindegy hol méred a csípőt, sokan rosszul mérik
2020. máj. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!