Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » lehetséges hogy tágul az...

lehetséges hogy tágul az egyberészes fürdőruha?

Figyelt kérdés
most vettem egy egyberészes fürdőruhát, amikor felvettem a fenekemnél elakadt és kissé nehezen jött fel. viszont utána már könnyű volt és amiért feszül szépen ki is rajzolódik benne az alakom. tetszik magamon nagyon, csak jobb lenne ha kicsit kitágulna hogy egyszerűbben jöjjön fel. félek ha kicserélem egy mérettel nagyobbra, az már kevésbé lesz ennyire feszülős felül és nem látszik annyira a homokóra alakom
2020. máj. 12. 16:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát, inkább szűkülni szoktak mint tágulni. Nekem az a tapasztalatom, hogyha tök jól nézek ki egy egyberészes fürdőruhába, akkor úszva néhány kört lesz egy hatalmas dekoltázsom. Vagyis lecsúszik a dressz.
2020. máj. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Anyukám mondta, hogy fürdőruhából nem jó ha nagy, mert a víz hatására megnyúlik. Ő elég sokat járt gyógyfürdőbe és ez a tapasztalata több fürdőruhával kapcsolatban.
2020. máj. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!