Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van ennél jobb választás?

Van ennél jobb választás?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Vagyonőrként dolgozom és 24 órában cipőben van a lábam. Kellene egy olyan cipő amibe nem rohad bele a lábam 20 óra után. Most egy elöző melóhelyről rám maradt esd-s fekete bakancsban vagyok de annyira nem kényelmes és ha kijön a meleg idő olyan büdös lesz benne a lábam hogy 12 kilométeres körzetben minden élőlény kihal mellettem az meg elég sok papírmunka lenne szóval kéne egy olyan cipő ami fekete,kényelmes,el tudnád képzelni vagyonőrön szóval azért nem ilyen sportcipő de nem feltétlen kell bakancs azért. Ebbe nagyon beleizzad a lábam ezért olvasgattam és azt írják sokan hogy bőr cipő kéne mert az jobb. Vettem már pamut zoknit meg hintőporozom a lábam de ebben a cipőben 2 óra után már érzem hogy fullra be van izzadva mert egyáltalán nem szellőzik. Illetve az is fontos szempont lenne hogy ne rázzon meg az ajtó. XD Tudom ez furcsán hangzik de hétvégén egyszer bejöttem sportcipőben és úgy megkúrt többször is az ajtó hogy nem mertem kimenni a portálról xD Gondolom a cipő miatt volt,feltőltödtem és ezért kúrt meg mint a picsa. [link] Itt a link arról amit néztem de ti biztos jobban értetek hozzá ha esetleg tudtok jobbat,olcsóbbat, amibe nem izzad a lábam,viszonylag elegáns és nem kúr meg az ajtó azt adnám. Köszönöm.

2020. máj. 16. 07:41
 1/2 anonim ***** válasza:
68%

A pamut zokni szhar (a példád is mutatja) mivel vastag és tartja az izzadtságot.

Én nejlont hordok mert az vékony, nem tartja a nedvességet és emiatt hamar szárad.

Sport és bőrcipőben is kényelmes,praktikus.

F.

2020. máj. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A zoknival nincs gondom mert más cipőben nem ilyen a lábam csak ebben a fosban amiben melóban vagyok.
2020. máj. 16. 11:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!