Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy öltözködik egy tipikus...

Hogy öltözködik egy tipikus bölcsész lány?

Figyelt kérdés

2020. máj. 17. 19:29
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Ahogy akar.
2020. máj. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Nincs ilyen, hogy tipikus bölcsész lány. Én bölcsész vagyok, össze-vissza öltözködik mindenki, semmiféle általános stílust nem tudnék neked mondani. Mindenki azt vesz fel, ami neki tetszik, kényelmes stb., rég nem él már ez a "szemüveges-tarisznyás-kendős" stb. dolog.
2020. máj. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Nincs ilyen h tipikus bölcsész lány :D van aki elegánsan, van aki sportosan, de az biztos hogy alapvetően több az Alter stílusu lány mint például egyéb irányú szakokon :D
2020. máj. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Metionin ***** válasza:
100%
Ahogy akar. Ahova én jártam (illetve járok csak most már dolgozni) az elegáns blúzos-szoknyástól a tarajos punkig minden van. Nem is lehetne tipizálni, gondolj bele hogy hányféle szak van egy bölcsészkaron, oda nem csak a szabadbölcsészek járnak meg hasonlók, akikkel tévesen az egész kart azonosítják.
2020. máj. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
74%
Ahogy előttem is írták nincs ilyen. Én is voltam bölcsész több évig és voltak egész fiúsan öltözködő lányok de voltak akik sokszor elegánsabban öltöztek de voltak bőven akik meg valahol a kettő között
2020. máj. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
9%
ugy, mintha 2008ban ragadt volna
2020. máj. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván nem lehet ezt így behatárolni, nálunk is van mindenféle kinézetű lány az egyetemen. De amiről nekem tipikusan az jut eszembe, hogy bölcsész, az ez a stílus.

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

Tehát bő cuccok, kötött pulcsik, bakancs, valami feliratos szatyor, indiai boltokban beszerzett ruhadarabok.

2020. máj. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Jó, igazatok van, hogy nem igazán lehet rámondani, hogy így és így öltöznek, mert nyilván mindenki más...de az utolsónak külön köszönöm a linkeket. :)
2020. máj. 20. 01:09
 9/9 anonim ***** válasza:
én nem járok bölcsész szakra, de az összes volt osztálytársam/ismerős, aki végül ilyen szakra ment, kb úgy öltözködik, mint a 7-es által linkelt képeken... igaz, ez a "stílus" is kezd beleolvadni a sima "divatos stílusba".
2020. jún. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!