Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk, férfiak, erről mit...

Fiúk, férfiak, erről mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Ha egy szép, vékony lány csinosan felöltözik az utcára (de nem kihívóan), viszont lapos cipőben van és nincs kisminkelve?

2020. máj. 20. 16:48
A kérdező szavazást indított:
Így is tetszik
Így még jobb is, nem szeretem a sminket
Hát ez azért igencsak félkész munka
Jó így is, de sminkkel sokkal szebb lenne
Tök mindegy, így is-úgy is jó
Tök mindegy, így is-úgy is rossz
Smink nélkül borzalmas
45 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
Természetes a legszebb és a legjobb.
2020. máj. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%

Lemegy sétálni az utcára, miért kéne sminkelni?

Főleg egy fiatal lány, ha smink nélkül nem szép ott van gond. F

2020. máj. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Nahááát! Egy teljesen normális,hétköznapi lány. Ennél azért több kell hogy beinduljon valami, és olyan válasz kerekedjen ami a szexualitás kategóriába belefér. De megelőlegezem hogy így is tetszik.
2020. máj. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%
Természetesen nem kell minden egyes napra esküvői sminkcsoda meg 15 cm-es sarkú cipő, de ha van rajta némi smink, meg van egy kis sarka annak a cipőnek, az azért fel szokott tűnni, és elmondható, hogy általában sokat dob a látványon.
2020. máj. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
12%
Mgassarkú nelkul hiteltelen,biztos bena,nem tud jarni benne,azt gondolnam
2020. máj. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
71%
Azt gondoljuk, egy fiatal csinos lány, mi mást kellene? Ha csinos akkor megnézik így is - úgy is. Nem kell ahhoz két kg vakolat hogy csinos legyen valaki. A természetes szépség a legjobb, a túlzott sminkkel csak úgy néznél ki mint egy eltúlzott orosz matrjoska baba, inkább taszító mint vonzó.
2020. máj. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
92%
#5 Na de hétköznap? Mert ha valamilyen különleges alkalomkor (esküvő, diplomaosztó stb.) jelenik meg valaki lapos cipőben, akkor megértem, hogy a férfiak nagy része ezt gondolja róla rögtön. De egyébként miért?...
2020. máj. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Vannak nagyon jó szolid sminkek, amik picit kiemelik a fontos részeket (akár csak egy sima spirál). Ennyi még tud dobni mindenkin.

Csak sok nő hajlamos túlzásba esni... és akkor már... bleee 🤢🤮


Lapos cipő is rendben van. Hát nem bálba megy, nem kell feladnia a kényelmet.

2020. máj. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

ez a normális.

én fiú vagyok szóval a sminket sose értettem. ha valaki túl vagy nem jól sminkel, akkor általában a végeredmény rosszabb, mint előtte. egy piros rúzst felrakni amúgy kb fél perc, és az kb feltűnik mindenkinek, de nekem nem tűnik túl nagy effortnak.


a magassarkúról annyit, hogy egy az hogy nem egészséges. másrészt már jó pár éve divat, hogy mindenki edzőcipőben jár. még azt is hozzá tenném, hogy csomó lánynak gyengék a bokaszalagjaik, és sokkal jobban járnak egy lapos cipővel, mint hogy a bokájuk majd kimenjen (és szerintem ez nem az, hogy valaki nem tanult meg magassarkúban járni, hanem szimplán nincsenek hozzá meg az adottságai)


még utolsó sorban annyit, hogy igazából nem érdekel nagyon senkit. én az ötödik kerületben lakom, csomószor pizsamában megyek le a boltba, és az emberek többségének fel se tűnik. nyilván ez már az én igénytelenségem, de nem hiszem hogy bárkinek nagyon meg kéne erőltetnie magát, hogyha úgy se találkozik neki fontos emberekkel

2020. máj. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Á.Zoli ***** válasza:
Ha egy szép, vékony lány csinosan felöltözik, az tökéletesen elég az utcára 👍😉😊
2020. máj. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!