Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúnak ciki a rózsaszín...

Fiúnak ciki a rózsaszín farmer? ÉS Pesten olcsón hol tudnék venni ilyen férfifarmert?

Figyelt kérdés
2010. júl. 30. 00:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
ciki ne vegyél olyat sehol
2010. júl. 30. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
26%

ha répagatya akkor nem ciki,hanem isten :D

viszont nem pesti vagyok szóval nem tudom,h hol lehet venni :(

2010. júl. 30. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 <b>Chuck Norris</b> ***** válasza:
95%
első részére tudok véleményt mondani : cukcsih emolányokon kívül mindenki búzának fog nézni. (én is annak néznélek, ez nem az jelenti hogy elítélem a b*zikat, de ritka undorítónak találok 1 férfin/fiún rózsaszín pólót meg rózsaszín gatyát.)
2010. júl. 30. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
nem répagatyára gondoltam...hanem sima farmerre
2010. júl. 30. 01:37
 5/12 anonim ***** válasza:
33%

Én nem vagyok "cukcsih emolány" mégse zavarna (sőt valószínűleg tetszene is).


Viszont azt gondolom a pasik kb. 80%a és a nők 70%a nem lenne oda érte...

Cikinek tartaná és a beszűkült agyukkal egyből leb.ziznának, mintha a ruhákon múlna a nemi identitás kérdése....


Ennek ellenére ha neked tetszik vedd fel. Rám is sokszor furcsán néznek, de nem érdekel mert másban nem érezném jól magam, nem fogok magamra erőltetni egy olyan stílust ami bár elfogadott, nem én vagyok.


A vásárlásban sajnos nem tudok segíteni, mert én vidéken élek. :(


21/L.

2010. júl. 30. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ha informatikus vagy (lásd: [link] ), metroszexuális, vagy meleg, akkor nem ciki. ;)

Egyébként nem szokványos, de szerintem nem ciki. Csak készülj fel, hogy páran le fognak szólni miatta.

2010. júl. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

ÉN nagy ívben elkerülök minden rózsaszínt viselő férfit.. Még én sem veszek fel olyat, amiben pár négyzetcentinél több rózsaszín van...


DE ha meleg vagy, szerintem lesz olyan, akinek bejövős lesz! ;)

2010. júl. 30. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
de gáááááz xD
2010. júl. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nagyon ciki, nem tudok mást mondani rá...
2010. júl. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

az én sulimba hordott egy srác rózsaszín csőnacit mindenkinek megvolt róla a véleménye és a háta mögött jól ki is röhögték és szerintem gáz már bocsi egyszerűen nem férfias de ha neked tetszik akkor vedd fel és tojd le akinek nem tetszik de hidd el csodálkozni fognak meg van aki jól meg is fog bámulni hogy rózsaszín gatyó van rajtad és lehet hogy lesz aki kiröhög vagy szekál és igaz hogy szerintem is gáz de ha tetszik akkor vedd fel és ne foglakoz másokkal


17/ L

2010. júl. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!