Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ciki ha nem nagyon szeretem a...

Ciki ha nem nagyon szeretem a farmer?

Figyelt kérdés
2011. febr. 16. 15:17
1 2
 1/13 anonim válasza:
0%
nem.. miért lenne ciki? Bár én azokat szeretem (és manapság mindenki olyanban jár) és a cső nadrágokat...ha divatos szeretnél lenni szerintem farmerba járj és csőgatyába:D
2011. febr. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
73%
de nem, kedves első, a farmer már nem divat, hanem az a vékony cicanadrág a divat! amúgy nem, mindneki hordja azt ami neki kényelmes, nekem is úgy kb 50%a, vagy még több, az 'alsóruházatomnak' nem farmer!
2011. febr. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én régebben csak szövetnadrágot vagy szoknyát húztam, mostanában meg csak farmert. Amúgy a farmer kényelmesebb, a szövetnaci és a szoknya elegánsabb, csinosabb.
2011. febr. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én sem szerettem régen, de pasiként kevés választásom van :) (van néhány, de már kiderült, hogy nem megy)
2011. febr. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Bizony, ciki, kösd fel magad.


Most komolyan, kit érdekel, hogy mi van rajtad?

Kíváncsiságból, akkor milyen nadrágot hordasz?

2011. febr. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
85%

egyáltalán nem ciki

én sem szeretem, 1 van összesen

szinte minden nap szoknyát hordok, vagy cicagatyát

és még soha nem szólták meg az öltözékemet, inkább csak dícsérték, és divatosnak is tartom magam, és azt hiszem, mások is annak tartanak.

ha nem érzed jól magad benne, nem kötelező azt hordanod

2011. febr. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Melegítőt hordok.
2011. febr. 17. 21:06
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Én sem szeretem, összesen kettő van, egy rövid, meg egy trapéz szárú combnál szaggatott. Ezeket sem gyakran hordom.


Miért lenne ciki? Annyi féle nadrág van, nem is értem miért mindenki farmerben meg cicanadrágban jár... van még csomó másik fajta is ami sokkal kényelmesebb, szebb, egyedibb. Ja csak épp nem divat.

2011. márc. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem ciki. Én sem szeretem, egy van, de azt sem sűrűn hordom.


22L

2011. márc. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Jajjj...egek!Kérlek ne hordj melegítőt mindenhova...suliba jársz???Oda szerintem nem azt kellene felvenni,nem mondom,hogy öltözz ki,de azért egy melegítőnél többet kellene szerintem.

Amúgy nem ciki,csak ne melegítőt kérlek...:/

2011. márc. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!