Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért öltöznek nyaranta úgy a...

Miért öltöznek nyaranta úgy a fiatal srácok, mintha egymás fénymásolatai lennének (feliratos póló, szigorúan térdig érő vagy térdet is takaró bermuda)?

Figyelt kérdés

2020. máj. 23. 16:33
1 2 3 4 5 6
 51/60 A kérdező kommentje:
Köszönjük szépen harisnyás barátunknak, hogy nem hagy minket hülyen meghalni, és mindig megmondja nekünk a tutit. Édes harisnyás, te egy hungaricum vagy, a MAGYAR ÖKÖRSÉG (vagy ÖRÖKSÉG?) része, néküled szegényebb lenne a világ. Könyvet kellene írnod.
2020. aug. 31. 11:01
 52/60 anonim ***** válasza:

Ez pontosan így 50-es ahogy írod.

Mi európában elnyomásban vagyunk, az iszlám országokban meg pont fordítva van.

Amúgy egy bizonyos korosztály az aki retteg a másiktól hogy vajon milyen véleménye lesz ha eltérő a ruházata a többi egyenruhástól, az idősebbek ezt már leszharják.


Drága kérdező!


Ha zavar a harisnyás pasi teljesen érthető magyarázata akkor téged miért zavar az egyenruha a fiúkákon?

Miért írod még ki kérdésnek?

2020. aug. 31. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/60 anonim ***** válasza:
87%
Te harisnyás valami elmebeteg vagy? Kérdést írsz ki majd másik fiokrol válaszolsz és és saját magaddal csevegsz? XDD fordulj orvoshoz
2020. aug. 31. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/60 anonim ***** válasza:
84%

Kérdező alapból te adod alá a lovat a kérdéseddel, svédasztalosan etetsz egy trollt. Ne csodálkozz, ha elfogadja a vacsora meghívást :D


#52

Ha annyira elnyomva érzed magad, akkor tegyél ellene, ne csak itt Gyakorin, hanem a való életben is. A nőknek is meg kellett küzdeni a nadrág és rövidebb ruhák viseléséért anno, ahogy az alapvető emberi jogaikért, szavazati jogokért stb, nem hullott az ölükbe hanem tettek érte.

Ha akkora nagy elnyomás számodra, hogy a legtöbben a mostani divatok szerint öltöznek, akkor vedd fel a Magnum féle rövid nacit és egyéb most már "cikinek" ítèlt ruhadarabot, esetleg szoknyát és állj ki érte. Győzz meg más férfiakat is, hogy miért kényelmesebb/praktikusabb/esztétikusabb viseletek mint a mostani lehetőségek és idővel elfogadottá válik, ennyi.

Az pedig, hogy képes az iszlám országokban (pl Irán) lévő nők elleni embertelen elnyomáshoz hasonlítani az európai DIVATOT egyszerűen szánalmas. Senki sem fog savval leönteni vagy megkövezni, ha felveszel egy shortot vagy szoknyát, esetleg A Harisnyás férfihoz hasonlóan harisnyát, max beszólnak az utcán.

2020. aug. 31. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/60 anonim ***** válasza:
0%

53.

Jól elvagyok mi? Röhögök itt a sok kis kézzelkészített cserépedényen..


54!

Szerinted? Vajon miért hív itt pár vádligatyás igazi férfi harisnyásnak?

Mert én már teszek az ügy érdekében!

Pont ahogy a pitcsák a nadrág elfogadása mellett tettek anno.

Meggyőzni nem kell mert vannak gyávák akiknek pont azok a ruhák tetszenek amik nekem , de csak otthon merik felvenni, és vannak a megvezett IGAZI FÉRFIAK akik egymásnsk öltöznek még akkor is ha nem kényelmes az a bizonyos ruha, de szent meggyőződésük, hogy CSAK ettől lesznek igazi férfiak.

Ezek betegek, szánalmasan unalmas egyhangú szürke öltözködésről tesznek tanubiznyságot.

Nehogy megfűszerezzék az egyhangú életüket egy kényelmesebb ruhaváltással mert akkor nem fognak megfelelni az idegenek elvárásásainak.

Ami a beszólogatást illeti, én 25 éve testépítek és csak röhögni szoktam a dögevőket ahogy néha megnéznek, de csupán ennyi mert beszólni már nem mernek..

2020. aug. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/60 anonim ***** válasza:
41%

#55


Csakhogy attól, hogy itt gyakorin "vérpistikéskedsz" és terrorizálod az általad "vádligatyásnak" és "fiúkáknak" titulált férfiakat, semmi az ég egy adta világon nem fog változni.

Sokkal inkább rontasz vele a helyzeten, mert innentől a shortról, harisnyáról, kiltről stb egy gyakoris troll fog az eszükbe jutni aki feszt cseszeget mindenkit, tehát még több negatív érzést fognak társítani ezen ruhadarabhoz. Az általad meglehetősen kifogásolható módon "picsákként" emlegetett nők sem úgy vívtak ki a nadrag viselésenek jogát, hogy a szoknyát viselő nőkkel erőszakoskodtak és kötekedtek.

Az pedig, hogy pluszba bántod azokat akik amúgy szívesen viselnék az általad favorizált ruhadarabokat csak a társadalmi fogadtatásától tartanak, ahelyett hogy bíztatnád őket, vegképp hátra veti az "ügyedet" hiszen pont ők lehetnének azok akik némi bíztatás hatására viselnék ezt a divatot.

Azt pedig ugye te sem gondolod komolyan, hogy MINDEN férfi csakis azért hord bermudát vagy hosszú nadrágot, mert divat? Ha számára az kényelmes, akkor hordja azt, ha meg a legings, kilt, short stb, akkor azt. Lehet szamára meg az általad imádott short lenne kényelmetlen.


Már rengeteg válaszodban kifejtetted, hogy régóta testépeítesz (amihez amúgy gratulálok, becsülöm a kitartásod, hogy ennyi ideje csinálod, hiszen fizikailag es mentálisan is megterhelő:) ) és jo dolog, hogy nem szólnak meg a ruházatodért, bár a folyamatos agresszív megnyílvánulásaid lapján arra következtetek, hogy ez nem mindig volt így.


Viszont, ha a valóságban is így bántod az embereket pl utcán, akkor pont nem érdekelne, hogy mennyivel vagy nagyobb, szóvá tenném a magatartásod, mert egyszerűen borzalmas ahogy viselkedsz.

2020. aug. 31. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/60 anonim ***** válasza:

Kedves 51-es, itt az 50-es !

Egyáltalán nem a harisnyás csávó vagyok jobb, ha tudod, nem csak ő van itt aki úgy látja a dolgokat. Én elfogadom, hogy neked teljesen jó minden így ahogyan van, túlzottan engem sem zavar, hogy nem lehetek fel 1-2 olyan ruhát, ami kényelmesebb, csak mert az "női", mert szerencsére még ott nem tartunk, hogy kizárólag hosszú lenge ruhában szabad csak járkálnunk, engem csak az zavar, hogy amint leírtam mindenki a másikat nézi, ti is a harisnyást savazzátok, ahelyett, hogy azt írnátok, hogy ha tetszik vedd fel, nem fogunk kiröhögni, kész ! Senki ne mondja meg, hogy a másik mit vegyen fel, meg ezért ne is ítéljék el, mert lehet, hogy 5000-eszer jobb ember, mint bárki. Ha el akarsz ítélni valakit, akkor kezd a picsagatyás megamutató ribikkel ! De inkább senkivel ! Ha nem tetszik ne nézz rá ! Nem neked akar tetszeni ! Értem én, hogy benned az van, hogy másoknak kell megfelelned, de pont ezen kéne az egész világnak változtatni ! Szóval az ügyben nem a harisnyásnak kell kampányolni, hanem nektek kéne változni az önkéntes ítélkezésetekkel !

2020. szept. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/60 anonim ***** válasza:

56!


Ezt a mondatot meg remélem te sem gondoltad komolyan!


“Azt pedig ugye te sem gondolod komolyan, hogy MINDEN férfi csakis azért hord bermudát vagy hosszú nadrágot, mert divat? Ha számára az kényelmes, akkor hordja azt, ha meg a legings, kilt, short stb, akkor azt. Lehet szamára meg az általad imádott short lenne kényelmetlen.”


Abban egyetértünk ugye hogy a nők mennyi mindenből tudnak válogatni és ki is használják mert ugye nem minden nő jár szoknyába!!

Helyette nadrágok fajtájának a többszörösét viselik, a szoknyákra mind igaz.

De azt ne meséld már be nekem hogy az ország minden férfi lakójának CSAK a vádligatya a kényelmes!

Rajtam kíkűl mindegyik pasi abbanrohad 30 fokban is.

És ami a divatot illeti valóban nem divatból hordják hanem gyávaságból.

Hogy megfeleljenek olyan divatdiktátoroknak mint akikből itt sok van, ők az igazi férfiak a vádligatyások.

Szerintem meg ez így néz ki, bocsánat a véleményemért.

2020. szept. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/60 anonim ***** válasza:

Nem is azt írtam, hogy mindenki számára a bermuda a kényelmes, hanem azt, hogy nem mindenki a divat miatt vagy "gyávaságból" hordja. Nyílván sokan igen, de sokan meg nem.

Abban egyetértek veled, hogy a férfiaknak is több válogatási lehetőséget kéne biztosítania a ruhaiparnak.

Nem mondtam, hogy probléma, hogy van saját véleményed ami eltér az átlagtól, nekem azzal van bajom ahogyan azt kifejezed.

2020. szept. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/60 anonim ***** válasza:

Én úgy oldom meg a ruháim változatosságát, hogy ha boltban nem találok számonra megfelelőt akkor megveszem az “egyenruha” stílust, de viszem a varrodába és átalakíttatom a saját ízlésemre.

Nem pedig magyarázkodok mint itt páran, hogy nem lehet olyat kapni amit szeretnék csak ezek vannak...


Ami a modort illeti, érdekes számomra hogy csak az enyém tűnt fel neked és az sértegető igazi vádligatyás fiúkákat nem osztályozot, pedig ők is sértő véleményt írnak azokról akik ki mernek állni az ő szűrke soraikból.

2020. szept. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!