Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 18 éves kor osztály! A...

18 éves kor osztály! A kényelmet vagy a ki nézetet részesítitek előnybe?

Figyelt kérdés

Tehát ha valami kicsit szorít vagy nem a leg kényelmesebb de baromi jól áll rajtad akkor hordod?

Vagy felvesztek olyat ami bénán néz ki de nagyon kényelmes?


2020. máj. 23. 17:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Már nem vagyok 18 ugyan,de amikor annyi voltam, egy ideig a kinézet számított. Aztán jött egy tél,én vettem egy csini,rövid derekú télikabátot. Úgy fáztam benne,mint a fene de elhordtam a télen..sapkát sosem hordtam,mert nem állt jól. Onnantól kezdve nem érdekelt,ha nem vagyok a legszexibb,de mindig felöltöztem normálisan. Ma már sapka nélül ki se megyek télen. Annyit nem ér,hogy megfagyjak. :) a másik mumusom a magassarkú. Évekig gyötörtem magam,hogy megszokjam,de nem ment. Maradtam a sportcipő vagy ha elegánsabb akkor lapostalpúnál. Ez van, jó annak aki bírja. :D
2020. máj. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én azt részesítem előnyben, hogy tudok helyesen írni.
2020. máj. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A kényelmet :) egy kényelmes ruha is lehet kényelmes. Csak a megfelelő méretet kell venni pl, es akkor nem fog szorítani. Sapkát mondjuk nem hordok, mert nagyon leszoritja a göndör hajam, és hát eltudod képzelni hogy nézhet ki. :D De általában a kényelemre megyek, de azért nézzek ki valahogy.
2020. máj. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Vegyes. Ha csak elugrok a postára, vagy elmegyek haveromhoz autóval, vagy éppen elmegyek nagy bevásárlásra, akkor a kényelmet: régebbi típusú bőfazonú szabadidőruhába.

Ha munkába megyek, vagy hivatalos ügyet intézni, akkor inkább a kinézetet. Szerintem ez így normális. Gondolom a kedvenc ruhadarabjait senki sem a nagy bevásárláshoz akarja koptatni, illetve ha azért munkába megy az ember, azért illik kinézni valahogy.

2020. máj. 24. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én 21 vagyok (ez talán még belefér :) ) és én egyre inkább a kényelmet részesítem előnyben. Ez leginkább talán a cipőkön látszik. Én nagyon sokáig tavasszal és nyáron kizárólag ilyen papírtalpú, vékony, kis semmilyen balerinákat és szandálokat hordtam. Vagy még szerettem a magastalpú szandálokat is, ami a másik véglet. Télen és ősszel pedig magassarkú bokacsizmáim voltak többségében. Na most ehhez képest kb. mindig normális vastagabb talpú sportcipő, szandál vagy bakancs van rajtam, mást már nem is nagyon tudnék felvenni. Rengeteg blúzom, ingem, blézerem volt, amiket még mindig szeretek és szívesen felvennék, de most a cipő miatt van egy dilemmám és inkább hordok egyszerű pólókat, pulcsikat. Szoknyát mondjuk még mindig szoktam, de azokból is inkább a hétköznapibb fajtákat. Szóval én egyértelműen elkényelmesedtem :)
2020. máj. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem ugyanaz, ha valami testhez álló és ha szorít

Kényelmetlen ruhát nem hordok

20F

2020. máj. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A kérdésed alapján abszolút a kinézet. A helyesírés kinézete! 😃

Javasolnám mindenképp egy korrepetítor segítségét neked, mert így nem igazán vagy képes érettségizni.


Amúgy meg a kérdésre:

Nyilván van egy olyan pont, ami jól is néz ki, meg kényelmes is. Ezeket a ruhákat kell megtalálni.


18 évesen még tini az ember. Keresi a határait. Kipróbál egy-egy merészebb ruhát, ami aztán olyan kényelmetlen lesz (már nem is azért, mert szorítana, henem mert feszélyez, és nem illik a személyiségedhez), hogy nem veszi fel többet soha.

Ezért talán azt javasolnám, hogy érdemes turiban keresgélni, olcsón megúszni az ilyen kitekintéseket. Aztán ha megvan az a stílus, amiben önmagad is vagy, kényelmes is, akkor lehet venni a drágább, márkás ruhákat.


Kényelmes, de ronda ruhákat alapvetően otthonra jó felvenni. De ha párja van valakinek, és szeretne tetszeni neki, akkor ez sem opció már.

2020. máj. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!