Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik online vásárlási...

Krisz40100 kérdése:

Melyik online vásárlási felülelet a legmegbízhatóbb?

Figyelt kérdés
melyik oldal a legmegbízhatóbb a Boltokba olyan nehezen látok meg olyan pólót nadrágot ami tetszik is... Online Pl a wish alkalmazást nézegetem jó árba és jó cucok... kiszálítási díj menyi szokott lenni? Tudtok hasonló oldalakat ajánlani? Tapasztalatokat is irjatok pl: hogy menyi időn belül szállítottak... azt az árut abba a méretbe kaptátok e amit rendeltetek... ilyesmi... Jófogás háztol házig szolgáltatását ismerem lényegében és azzal meg voltam elégedve... köszönöm a választ

2020. máj. 25. 12:56
 1/4 anonim válasza:
100%

Wishről ruhát inkább ne rendelj. Az esetek többségében rossz minőségű, nem olyan mint a képen. Akkor már inkább az AliExpress-t válaszd.

Az pedig, hogy mennyi a kiszállítás, teljesen eladó függő.

2020. máj. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát, szerintem a Wisht felejtsd el. Közel sem az a minőség, mint a képen.

A szállítás 1-3 hónap.

Akkor már inkább Alixpress. Ott is érdemes megnézni a visszajelzéseket, de véleményem szerint a minőségibb darabok legalább olyan drágák, mint a boltokban.

Egyébként az összes fast fashion-nek van webáruháza. (Zara, Bershka, Mango, H&M, C&A) Nézz szét ott. Otthon nyugisabb, mint boltról boltra járni.

Vagy gyűjtőoldalak: aboutyou, glami, stb.

2020. máj. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Wishről véletlenül sem!

Az itthon is létező boltok webshopjain kívül (Zara, Bershka, Mango, Reserved...stb) ajánlom az Asos-t.

2020. máj. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bonprix, ecipő, H&M. Szerintem aminek van magyar ügyfélszolgálata, az megbízható. A Wish.hu honlapját ugye automatikusan magyarul látod, de attól még ők nincsenek jelen itt Magyarországon. Az ecipőnek és a Bonprix-nek is pl. Lengyelországban van raktára, de jelen vannak itt, ha probléma van, eléred a magyar ügyfélszolgálatot.
2020. jún. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!