Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, nők! Zavar titeket,...

Lányok, nők! Zavar titeket, ha a felsőtök alól kilóg a melltartópánt?

Figyelt kérdés

Engem speciel egyáltalán nem, de néhány barátnőmet ez az őrületbe tudja kergetni, nagyon zavarja őket, ha kilátszik. Ti hogy vagytok ezzel?

18/L



2020. máj. 26. 14:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%

Attól függ mit viselek. Egy csinos ruhából zavar. Ha csak trikó, vagy széles nyakkivágású rövid ujjú, akkor nem annyira. Sportnál abszolút nem.


Ha nagyon csinosan öltözöm, vagy hivatalosabb alakalomra megyek, ruhának szabásától függetlenül zavar.

2020. máj. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%

Én is a falra tudnék tőle mászni!

Tudom, hogy most divat, de engem pl az is zavar, ha ruhán keresztül lehet látni a melltartót mert pl teljesen elüt a színe vagy csipkés.

Szeretem a szép darabokat, de csak olyannak mutatom meg, akinek én akarom.

2020. máj. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%
Egy vállra csúsztatott vagy pánt nélküli felsőnél/ruhánál, vékony spagettipántos csini ruhánál engem is zavar. Egy trikónál, basic topnál nem nagyon, csak azért nem kínoznám magam a pánt nélkülivel, mert azzal eddig semmi jó tapasztalatom nem volt (pedig közepes méretű mellem van, nem extra nagy).
2020. máj. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem csak a playsuitnál zavar, meg a vékony pántos ruháknál😅
2020. máj. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
55%

Engem is zavarna, de ha széles nyakkivágásúba vagyok vagy trikóba, az még annyira nem is vészes, bár itthonra sose viselek melltartót, nekem így mondjuk kényelmesebb is, de van aki azt mondja hogy "már ha nem hordasz az nem egészséges mert megereszkedik"...

Érdekes, mióta nem hordok itthon melltartót, átlagos méretű mellem van még sincs megereszkedve.

Ahogy a 3-as mondja, nekem se nagyon nyerte el amúgy a tetszésem a pánt nélküli, mindig igazítgatnom lellett, a bimbóudvarom is kikandikált... aztán nem is vettem fel többet.

Amúgy meg kérdező, majd jönnek a kommentek a pasiktól hogy "engem az sem zavarna ha nem viselnél melltartót ;)" xD

Arra számíthatsz!


17/L

2020. máj. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavar. Csak keresztpántosat hordok, azok szinte minden blúzomból és pólómból kilógnak.
2020. máj. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha a vállpántja lóg ki, az nem zavar, ha a hátsó keresztpánt látszik az viszont nagyon.
2020. máj. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanúgy mint az utolsó. Vállpánt nem zavar, hátsó pántra figyelek, hogy ne látszódjon ki.
2020. máj. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Alkalomtól függ nálam. Egy fontos eseményen zavarna, de például az iskolában nem, itthon sem zavarna, barátoknál sem zavarna.


Nem ide tartozik, de vicces sztori:

Tesi órán hátul kikapcsolódott a melltartóm. A melleimet tartva mentem kikéreszkednk a testnevelő tanártól. :D


Az sem zavart. Csak nevettem a többiekkel együtt.

2020. máj. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Sweetilla ***** válasza:
Ha ugyanolyan színű a felső, mint a melltartó, akkor néha szoktam úgy hordani, de jobban szeretem a pánt nélküli melltartót.
2020. júl. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!