Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért öltözködik néhány lány...

Miért öltözködik néhány lány úgy, hogy kilátszik a melltartópántja, vagy akár a melltartója?

Figyelt kérdés
Vagy éppen, miért vesznek fel pánt nélküli ruhához pántos melltartót?
2016. szept. 5. 21:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
43%

attól függ hány éves..

Feltünési viszketegség vagy véletlenül vagy nem is figyeli és kinntvan velem 1x elöfordult:D

2016. szept. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
Gondolom félnek, hogy ha nem vesznek fel melltartót, akkor kilátszana/lógna a mellük. Pánt nélküli meg valószínűleg ezek szerint nincs nekik.
2016. szept. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%
Utálom a pántnélküli melltartót azert.
2016. szept. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%
Nyári ruháknál, nem formális alkalmakkor engem nem érdekel ha kilóg. Nem akkora tragédia ez.
2016. szept. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%

Mert ha meg nem vesznek fel, akkor azt a kérdést teszi itt fel valaki, hogy "miért nem viselnek melltartót?"

Bár én nem hordok pánt nélküli felsőket, de próbáltam egyszer pánt nélküli melltartót felvenni. Jó minőségű, drága darabról volt szó, de hogy nem tartotta fixen a melleim és folyton lecsúszott az biztos. Rendkívül zavaró volt állandóan felhúzgálni. Annyit láttak az emberek hogy a melleimet igazgatom. Kínos

2016. szept. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
70%
Én fel szoktam venni fekete pántú melltartót pánt nélküli felsővel. Ha illik a felsőhöz szerintem nem gáz... Pánt nélküli melltartót nem szeretem. Úgy érzem mintha folyton le akarna csúszni és nem tartana rendesen :/ na meg azok általábam push uposak (legalábbis azokban az üzletekben ahol van a méretemben), amit nagyon nem szeretek és kényelmetlenek... A szépségért meg kell szenvedni de nem éri meg annyira hogy egész nap azzal baszakodjak
2016. szept. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
79%
Velem nagyon ritkám fordul elő.Nem szeretem a pánt nélküli melltartót és multkor pl úgy voltam vele hogy most nem érdekel szólja ak le se a vall nélküli felsőhöz pántos melltartót vettem.Szerintem ezzel senkinek nem okoztam sérülést,magamat sem mutogattam,csak egy pánt...nem halnak bele az emberek ha ránéznek.Csak a nagy divat baki szakértők.Amúgy engem csak az irrital mikor vannak azok a felsők hogy vagy csipke az egész vagy átlátszó nagyon és még egy topot sem vesznek fel alá.Az az igazi baki szerintem.Az hogy valaki pántost vesz fel egy pántnélkülihez senkit nem zavarhat hisz nincs kint semmilye.Olyan mintha felső pantja lenne ha nagyon optimista akarok lenni.16/l
2016. szept. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
No én azt írtam hogy engem nem érdekel ha kilóg, de ezt azért leszűkíteném arra az egy esetre, hogy spagettipántos felső, aminek a pántja keskenyebb a melltartópántnál vagy nem pont ugyanoda esik. Csak fekete vagy színes pánttal.
2016. szept. 6. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
25%
azért nagyon nem mindegy, hogy egy ujjatlanból oldalt kicsit kilóg a melltartó pántja vagy pántnélküli tophoz veszel fel pántosat. az utóbbi nagyon gáz szerintem is, egyszerűen igénytelenség és ízléstelenség. az elsővel meg nincs baj, ennyi belefér, pláne ha nem rikító pink a pánt.
2016. szept. 6. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

Mert a javaresze ribiszke!

Vegyuk peldanak azokat akik olyan kisgatyat hordanak hogy a fel pitcsajuk kilog!

Es nem strandon ahova valo ez a viselet hanem kozintezmenyben es varosban!

Igenytelen es neveletlen viselet mindketto!

2016. szept. 6. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!