Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A lányok a szórakozóhelyeken...

A lányok a szórakozóhelyeken hová rakják a cuccaikat?

Figyelt kérdés
Mert amikor táncolnak nincsen a kezükben táska, vagy ilyesmi, de gondolom beviszik a telefonjukat, sminket, ha esetleg elkenődne, zsepit, ha nem lenne WC pappír. Szóval ezeket szerintem nem hagyják a ruhatárba, de akkor mégis hova rakják ezeket, hogy bármikor kéznél legyenek?

2020. máj. 31. 20:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
36%
A zsbeimbe, ilyen kevés cucchoz nem kell táska.
2020. máj. 31. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Ha valakin ruha van, az hova teszi?
2020. máj. 31. 20:42
 3/16 anonim ***** válasza:
94%
Mindig van egy szerencsétlen a társaságban akinél van egy kistáska és abba gyömöszölik a cuccokat.
2020. máj. 31. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
85%

Ruha vagy szoknya szokott lenni rajtam, de amint megveszem őket varrok beléjük zsebet, így praktikusabbak.

1-es voltam.

2020. máj. 31. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Nálam mindig van táska. Nekem csúnya, ha pl: nadrágban vagyok és tele lenne gyömöszölve az összes zsebe valamivel.

25N

2020. máj. 31. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
zsebek, vagy egy kicsi táska van nálam
2020. máj. 31. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
88%
Engem az is érdekelne, hogy miért nem fér egyetlen telefon se be egyetlen női zsebbe se? Fele mindből kilóg.
2020. máj. 31. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Metionin ***** válasza:
100%
Zsepi a nadrágom zsebébe, több cucc nincs nálam, érkezéskor minden megy a ruhatárba. Bár én koncertekre járok, ott a pogóban nem telefonozok meg a sminkemet se igazgatom :D
2020. máj. 31. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
69%

Számomra szórakozóhelyen igényes ha egy nőnél van táska. Lehet vállra akasztós, azt keresztbe akasztod magadon és ugyanúgy van 2 szabad kezed, nem zavar semmiben.

Nálam azért telefonon és zsepin kivül szokott még ez-az lenni, amit nem szivesen tömködök sehova. (Labello, tampon, sebtapasz, hajgumi, rúzs, pénztárca, bérlettartó, rágó)

2020. máj. 31. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

7-es, ez egy szívatás a nők felé. Baromi kicsi zsebeket csinálnak, mostanában azokra is vadásznom kell ahol van elől zseb.

Amúgy nálam mindig van kis táska, nem szeretem őrizetlenül hagyni a dolgaimat.

2020. máj. 31. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!