Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Anyukák! Mit szólnátok ahhoz,...

Anyukák! Mit szólnátok ahhoz, ha a 12-13 éves lányotok azzal hozakodna elő, hogy strandoláskor a sima bikinialsó helyett tangabugyit akar felvenni?

Figyelt kérdés
Megengednétek neki?

2020. jún. 5. 18:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
69%
Dehogy engedném meg neki. Majd 18 éves kora után azt húz, amit akar. Addig húzzon rendes bikinit.
2020. jún. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
72%
Nem engednem..hisz olyan fiatal még.
2020. jún. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
63%
Nekem anya megengedte, hogy kipróbáljam de először az otthoni medencében lehettem úgy és ezek után dönthettem, hogy a strandra felveszem-e.
2020. jún. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
14%
Max valaki megdugja, az is tapasztalat
2020. jún. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
80%

Nem engedném meg. Egy gyerek ne mutogassa magát. Majd 18 év fölött azt vesz fel, amit akar, alatta nem.

Egy 12-13 éves gyerekkel meg elbeszélgetnék, hogy miért akar k..rvának kinézni. Aztán meg még ő lesz megsértődve, ha szexuálisan bántalmazzák, meg szóban inzultálják.

2020. jún. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
61%
Semmiképpen
2020. jún. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
69%

Csak ha olyan strandon van amit kevesen használnak oké.

Amúgy meg nem értem, hogy egyesek miért jönnek azzal, hogy aztán ne csodálkozzon, ha szexuális dolgokat akar valaki csinálni vele. Az, hogy tangát hord nem jogosít fel senkit arra, hogy ki lehet vele kezdeni. Ez szimpla áldozathibáztatás.

2020. jún. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
49%
Én nem vagyok anyuka, maximum apuka leszek egyszer, de az biztos, hogy azonnal néznék egy nagyot, hogy vajon hol rontottam el a nevelést...
2020. jún. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
51%
Apukák véleménye már le sincs sz.rva ?
2020. jún. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
80%
13 éves. Csak a pedofilok fogják rá csorgatni a nyálukat. Mindenki másnak szerintem nagyon gáz és kellemetlen látvány lenne. Egy gyerek tangás fenekére senki sem kíváncsi a strandon. Én undorítónak gondolnám hogy egy kislány tangában mutogatja magát mindenki előtt, és nem is szégyelli magát. Ez egyáltalán nem normális. De még 14 sincs, aki akarna tőle valamit, az konkrétan pedofil. Ha nagyon nem bír magával, akkor engedd meg neki 16 évesen, de ez tuti olyan lenne amin én kifejezetten kiakadnék.
2020. jún. 5. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!