Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol vannak az igazi férfiak?

Hol vannak az igazi férfiak?

Figyelt kérdés
Kicsit érdekes...:D:D Minden sarkon csőnacisokat látok deszkával a kezükben..:D A hajuk hosszú.. deszkás cipőjükvan és ráadásul népszerüek is..-.-" és mindenki a társágukat keresi.. Két lány akik eddig teljesen normálisak voltak azt mondták nekem, h jaj dejó lenne ha lenne deszkásfiú haverunk mert azoknak sok répanacis haverjuk vaan!!! Ráadásul ma egy kb 25 éves férfit láttam csőnadrágban és deszkás cipőben..
2010. júl. 30. 23:19
 1/9 anonim ***** válasza:

kinek mi az igazi férfi,

kinek mi/ki tetszik,

RENGETEG nem répagatyás pasi van.

bár én őket <3


ez a divat. ezt csak elfogadni lehet. menj el kondiba xD ott bizt találsz másmilyet is :)

2010. júl. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

télleg nagyonnagy divat ez a csőnadrág mánia........ elkell fogadni szerintem, úgysem tehetünk semmit. (: télleg nagyon népszerűek és rengeteg lány odavan értük. Olyan könnyen találnak csajt.. sokkal könyebb nekik, mint nekem..:)



15/F

2010. júl. 30. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én ennek csak örülök. kisebb a konkurencia...
2010. júl. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Igen hová lettek a férfias borostás enyhén izzadság szagú tarkopasz hímek?

Jó persze engem is zavarnak ezek a szinte pasi de mégis nő külsejű fazonok. DE ugyan úgy jelen vannak a helyes férfiak is. Én mindig megtalálom az izlésemhez méltót. Pedig állítólag túl nagyok az elvárásaim. Szerintem meg alap feltétel, hogy nelássam az alsónadrágját, a gatya ne a segge alá lógjon.

2010. júl. 31. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

hát igen, elbújtak:(

sajnos már mindenhol ilyen "pasikat" látni, nincs egy normális akinek van egy kis stílusa és nem rohangál a többiek után és persze nem népszerű, a népszerűekkel az a baj, hogy beképzeltek, semmit sem értékelnek

2010. júl. 31. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Sajnos kihaló kihalófélben vannak a pasik, elfeministásodik a világ. Imádom a hosszú hajat, de azt, ami normálisan, egyensen meg van növesztve, nem a szemébe lóg és nincs vasalva. A répagatya még lányon is undorító, nem még fiún, remélem miharabb kinövik...

Kamasz látemre, irtózom az fiúktól.

2010. júl. 31. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

* Kamasz létemre irtózom az ILYEN fiúktól.

Bocs.

2010. júl. 31. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hehh. Mi az, hogy népszerű?

Most nem azért, de nektek a népszerű azt jelenti, hogy vannak barátai.. Na most ha nincsenek barátai nem megy ki a házból és bent kockul a gép előtt. Azokra a srácokra meg azt mondjátok, űbergázak. Mert egy más világban élnek. Meg kb. akkor hogy látod meg azt utcán?!

Ez a baj veletek!

Attól még, hogy valaki népszerű lehet jó fej és kedves és szeretetéhes! És ha együtt vagytok akkor te is "népszerű" leszel és akkor saját magadat fogod utálni vagy mi?!

Nektek vannak barátaitok, ráadásul az utcára is kiszoktatok menni.. Fú nem utáljátok magatokat azért mert népszerűek vagytok??? :| Wáhh undorodok tőletek.

Na ilyenkor mivan?

2010. júl. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Úgy látom ez a kérdés a csőnacira van kiélezve. Szerinted nem lehet egy "igazi" férfit belegyömöszölni egy csőnaciba? Tehát nagy f@rokra vágysz? Vagy mégis mit akarsz? Mert ne mondd hogy téged a plafonig felb@sz hogy ilyen fiúkat látsz, mert szerintem le se ss@rnak téged és téged se érdekelne ha lenne valakid. Már ha jól látom. Vérzik a cica orra? Megérett a paradicsom? Meglátogatott a nagynéni? Pirosbetűs ünnep?

Bizony. A férfiak is kereshetnek kifogásokat.

2010. aug. 2. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!