Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol vannak Miskolcon menő...

Hol vannak Miskolcon menő ruhásboltok, amik nem extradrágák?

Figyelt kérdés
Hol vannak Miskolcon menő ruhásboltok? Pölö New Yorker, vagy olyan boltok amik nem nagyon drágák, de jó kis cuccokat lehet kapni :)
2007. dec. 14. 15:51
 1/5 anonim ***** válasza:
28%
Szia! Márkás bolt, olyan ami meg is fizethető talán a C&A. Én a Soho-ban vásárlok és Devergoban, de gyűjtögetnem kell rá a pénzt az ösztöndíjból.
2008. febr. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
StopShop!
2008. márc. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
stop shop? ez 1 bolt?? hol van ilyen?
2008. márc. 5. 18:32
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A Tescoval szemben! Nemrég nyílt! Van ott : NewYorker, Mister&Lady meg ilyenek! Tökjó trendi cuccok, és nem is drágák, folyamatos akciók!
2008. márc. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
71%
meg ott van amég a park center. olyan mint a stop shop, de ez görömbölyön van.:) Meg a Corában az Invázióban néha van egész normális cucc. Ohh és én szeretem a Jean Clubot a plázában. Ott vannak egész olcsón néha jó cuccok. A szezonvégi kiárusításokra mindenképp menj el!:D
2008. ápr. 21. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!