Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Menő lett a fila táska? :O

Kikimiki kérdése:

Menő lett a fila táska? :O

Figyelt kérdés
:D
2011. szept. 6. 18:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem nagyon ciki :D Az évnyitón akár merre néztem fiúkon, lányokon azt láttam. Egyszerűen undorítóóó x,D ha a kezemben kéne vinnem a könyveimet akkor se kéne olyan nyomi táska.
2011. szept. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
most öszintén melyik a jobb az én fekete egyedi björn borg táskám vagy egy fekete fila oldaltáska?
2011. szept. 6. 19:02
 3/12 anonim ***** válasza:
35%
egyáltalán nem:D de úgy átalakítottam h senki meg nem mondaná róla kívülről nézve h fila:D tök egyedi lett:D
2011. szept. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
24%

Ciki.

Nekünk csak kettő van a családban a legkisebb utazótáska, mert kb. ugyanekkora volt nekünk, kékben pumás vagy nem tudom és elszakadt.

A másik a tornazsákom ennyi, szerintem elég gázos.:D

12L

2011. szept. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
70%
Nem az olcsó és csóróság van...:/
2011. szept. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
28%
iszonyú gáz. őszintén,mostanában mindenki ilyennel rohangál, és mindenkinek a Tesco pontok jutnak róla eszébe szerintem:D és még csak nem is néz ki jól. még ha stílusos vagy ízléses lenne,de hát ilyenről szó sincs
2011. szept. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
50%
A teszkóban olcsó azé van mindenkinek olyan szar. És amúgy szarminőségű fos szerintem is nagyon gáz mert tömegcucc. Haveromnak volt vagy két éve egy nagyobbat dobott a táskán érkezéskor szarrá szakadt.
2011. szept. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
66%
Az a fekete tescos igen. Nekem egy kék hátizsákom van, ami minimum 10éves, és még tesóm is hordta suliba, na az strapabíró, de sokat is fizettem érte.
2011. szept. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
nekem több mint 100 Fila pontom van de még egyszer sem jutott az eszembe hogy vegyek egy ilyen gagyi táskát.
2011. szept. 8. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
csak egy dolog van, ami menő: ha egy TVR-rel furikázol Budapest utcáin. Na, az a menő.
2011. szept. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!