Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Latex catsuithoz, hogy érdemes...

Latex catsuithoz, hogy érdemes a méretek levenni?

Figyelt kérdés
Szeretnék latex catsuit-ot venni és a méretem pont xs-s között mozog, így érdemesebb méretre szabottat választani, legalábbis az eladó azt ajánlja. A pontos méreten felül érdemes ráhagyni 1cm-t, pár mm-t vagy elég az, amennyit lemértem?

#méret #latex #catsuit #Latex catsuit
2020. jún. 8. 13:55
 1/8 anonim ***** válasza:

Tudsz angolul? Itt van egy elég hosszú és részletes válasz.


[link]

2020. jún. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Hasznos és részletes leírás valóban. :)
2020. jún. 9. 08:30
 3/8 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok jártas ebben, de szívesen kipróbálnám. Te miként használod, veszed fel?
2020. jún. 9. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Első sorban a barátom izgatása miatt, meg mert nekem is tetszik. :D Ha jól áll, akkor egy photoshooton is gondolkozok.
2020. jún. 12. 11:54
 5/8 anonim ***** válasza:
Értem. Nekem csak leggingsem van, tetszik, csak az a hátránya, hogy nehéz felvenni, kényelmetlen, és hamar beleizzadok.
2020. jún. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 öves válasza:
Sziasztok ! Én hordok latex catsuitot meg szoktam latex fehérneműt is . Nagyon izgató a párod részéről .
2020. júl. 10. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 öves válasza:
Én most csináltatok de azelőtt is viseltem latex dolgokat sőt a mai napig is viselek.
2020. okt. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 öves válasza:
Rubber Kriszta is vesz le méretet nekem ő vette le és ő is csinálta a latex overált
2020. okt. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!