Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A fonott éktalpú cipők mennyir...

A fonott éktalpú cipők mennyire kényesek?

Figyelt kérdés

Sosem hordtam ilyet, de ránézésre praktikusabb lenne, mint a magassarkú. Mennyire bírják ezek a kavicsos, vagy puha füves talajt? Mennyire karcolódik, és le lehet-e mosni, ha sáros lesz? Vagy ne aggódjak, mert úgysem süllyed be? Ilyesmire gondolok:

[link]

[link]



2020. jún. 8. 14:04
 1/3 anonim ***** válasza:

A kényelemmel nincs probléma, de én sokkal jobban szeretem, ha egy cipőnek rendes (vastagabb) sarka van, mert jóval egyszerűbb vele közlekedni.

Az ilyen teletalpú kialakításokban pl. lépcsőzni, göröngyös talajon közlekedni horror, - csak belvárosi, tükörsima utcákon jó.

2020. jún. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem nem szoktak besüllyedni, olyasmim volt már több is, mint a 2.linken. A talajjal nem hinném hogy gond lehet, viszont a vizet nem szeretik. Szóval esőben, sárban nem igazán venném fel. Nedves ruhával töröltem, attól nem lett baja. egyszer egyben bőrig áztam, igaz, nem is volt egy drága darab(Deichmann), szépen elkezdett szétválni, nem bírta sokáig utána.
2020. jún. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én szeretem őket, szerintem kényelmesek nagyon. És szerintem közlekedni sem bonyolult bennük, még a lépcsőzés vagy az egyenetlenebb talajon való járás is simán megy. Az viszont tény, hogy az esőt és a sarat sajnos nagyon nem szeretik...
2020. jún. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!