Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egyesek miért nem szeretnek...

Egyesek miért nem szeretnek melltartót hordani?

Figyelt kérdés

Mármint itt olvasom, hogy sokan alig várják, hogy levegyék, meg ilyenek.

Én meg nem értem. Mármint tök jól elvagyok nélküle is, bár nem kicsi méretem van.(nem kérek privát üzenetet, köszi) Igazából kényelmesen érzem magam benne, és több félét hordok. Mindegyik tök kényelmes. És még azt se lehet mondani, hogy valami hű de jó helyen vásároltam őket, mivel piacon szoktam.


2020. jún. 11. 09:06
 1/8 anonim ***** válasza:
94%

Mert nem vagyunk egyformák. Biztosan van olyan, amit te nem szeretsz, és mások értetlenkednek rajta.

Én sem szeretem a melltartót, ezért kizárólag sport topot hordok, amiben nincsenek fém alkatrészek. A drótos melltartó ülés közben nyomja a bordáimat, és egyfolytában úgy érzem, hogy a hónaljamban van a drót vége. És rengeteg drótos melltartóm volt, 48 éves vagyok, szóval volt időm rájönni, hogy ez nekem nem oké.

2020. jún. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én azért nem szeretem mert számomra felesleges, a 85A-s is nagy rám, csak a gyerekosztályon van olyan ami jó ergo nincs mit "tartania" sok pasinak is több melle van nálam, csak nagyon átlátszó ruhák alá szoktam felvenni, mert pl egy fehér ingnél nemre való tekintet nélkül kínos, ha átüt.
2020. jún. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Mintha a számból vetted volna ki a szót😅


Én nem annyira szeretek melltartó nélkül lenni. Viszont a melltartóban a vas szokott zavarni, meg néha a pánt.


Szeretem, ha össze tartja valami

2020. jún. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Nyilván fazontól, mellmérettől meg preferenciától is függ.

Pl. szivacsos, merevítős, vékony pántos melltartóban én se szeretek itthon ülni, de sportmelltartóban vagy háromszög fazonúban nincs bajom itthon.

Ráadásul bármennyire is jó méretű a melltartó, ha leveszem mindig ott a nyoma a bőrömön, márpedig ha nyomot hagy, akkor nem olyan kényelmes.

2020. jún. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kényelmetlen, valami folyton a mellkasom körül van. Mikor leveszem olyan "szabadság" érzetem van. Meg nyom is kicsit, merthát csak formába tartja őket amíg rajtad van. Én sem szeretek sehova anélkül járni, mert lesnek (pedig nem is nagy), de otthon az a legelső hogy leveszem.

Sima csipkés melltartóm van, az nagyon kényelmes de eehh.. már a tudat hogy melltartó van rajtam, idegesít. Szerencsés vagy az tuti!

2020. jún. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Kb 20 éve hordok melltartót, ennyi idő alatt még nem sikerült olyat találnom ami ne zavart volna egyfolytában
2020. jún. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon lóg, így szerintem máshogy fogom fel. Pl. az sokkal kényelmetlenebb, mikor szanaszét van a lakásban (:D), vagy beizzad alatta, tehát nekem ez a kényelmes, hogy melltartóban van, és ott, ahol kell lennie.
2020. jún. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
elvagyok benne, de sokkal jobb nélküle. van pár kifejezetten kényelmes darabom nekem is, de amint leveszem érzem, hogy ez hiányzott. kapok levegőt. semmit nem viselek el, ami szorít, szűk ruháim is max. nadrágok. csak a bimbópack miatt hordok merevítő nélküli szivacsos melltartót, amiből a 75A bizonyult jónak.
2020. jún. 18. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!