Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szilikon melltartorol szeretne...

Szilikon melltartorol szeretnek egy kicsit tobbet megtudni. (aminek semmi pantja nincs) Kenyelmes? Tenyleg olyan jo ahogy reklamozzak?

Figyelt kérdés
Nem tudom el donteni hogy vegyek vagy sem, hallok pozitiv es negativ kritikakat is... mi a tapasztalat?

2015. máj. 28. 09:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt csak akkor vegyél, ha olyan ruhát veszel fel, amiből amúgy kilátszana a melltartód és idétlen lenne. Mindennapi használatra nem jó, mivel egy idő után már nem is tapad meg.
2015. máj. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én nem tudom milyen mellre való ez, nekem A kosaras kisebb van, nem tökéletesen kerek, szóval hamar leesik róla. Mellesleg gondolom nem is túl egészséges ha a melleden egy szilikon vacak van egész nap. Nagyon kényelmetlen, zavaró.
2015. máj. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Még nem próbáltam, de a hallottak alapján nem túl jó választás.

Nekem ilyen van: [link]

2015. máj. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!