Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek honnan vásároljon...

Szerintetek honnan vásároljon ruhát egy 15 éves?

Figyelt kérdés
Szóvaaal most leszek 9.es és szeretném frissíteni a ruhatáramat. Tudnátok mondani olyan helyeket, ahonnan a velem egyidősek öltözködnek? Ja és persze nem szeretnék 6000et adni 1db pólóért :D A h&m, bershka, pull&bear stb ismert, de tudtok olyan boltot lehetőleg Pesten, ahonnan viszonylag olcsón lehet vásárolni?

2020. jún. 14. 14:57
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
Turkáló
2020. jún. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Kb. felsoroltad a te korosztályodnak megfelelő boltokat.

Vagy nézhetsz kínai boltokat is - elég változó a kínálat. VAn, ahol egész jókat lehet kapni - és vannak olyanok, ahol minden cuccról kilométerről lerí, hogy gagyi kínaiból való...

2020. jún. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, igazából tudom, hogy ezek a boltok azok amik így népszerűek a korosztályomban, de tényleg sok ruha darab, ami tetszik is az ilyen 5-6000 ft ami szerintem sok egy pólóért, ezért reménykedtem, hogy hátha valaki ismer valami olcsó de mégis nagyszerű boltot. Lehet kínaiba is benézhetnék, csak félek, hogy kigúnyolnak, ha rájönnek, hogy onnan öltözködöm...
2020. jún. 14. 15:04
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A Reserved, Sinsay, Cropp boltokat is ismered??? És esetleg még a C&A-ban is vannak tini cuccok (Clockhouse márka)
2020. jún. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Sinsayről hallottam, de még nem néztem utána, rálesek a többire is
2020. jún. 14. 15:10
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Az előbbi sorból kifelejtettem, van még a HOuse is, ami ugyanennek a lengyel (?) hátterű cégnek a boltja...


[link]

2020. jún. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nézz szét az about you oldalon nyugodtan.

Ha kell 25%-os kuponkód, akkor írj és küldök.

2020. jún. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
Esetleg New Yorker? Nem vészesek az árai.
2020. jún. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

En mindig ezekben nezek szet es majdnem mindig talalok a meretemben jo cuccokat nem olyan dragan:

Sinsay

Newyorker

Cropp

H&m

2020. jún. 21. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!