Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vennél ilyen férfi nadrágot?

Vennél ilyen férfi nadrágot?

Figyelt kérdés
[link]

máj. 21. 06:34
 1/10 Noren1989 ***** válasza:
49%
Nem, nincsen latex fétisem.
máj. 21. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
38%
Nekem a passzos, tapadó, nem gyűrődő fajták tetszenek, olyan latexnadrágom van, volt amikor felvettem, mostanában nem.
máj. 21. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hol vetted?
máj. 21. 09:02
 4/10 anonim ***** válasza:
71%
New Yorkerben, nem is volt drága kb 2700ft de már kb 7 éve vettem. Igaz nem kényelmes,a latexruha nem kényelmes, csak nagyon jól néz ki ugye,könnyen beleizzadok, ezért ilyen latexeket hideg, hűvös időben jó felvenni.
máj. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Én biztosan nem. Szerintem nagyon puttó viselet. Akkor sem venném fel, ha fizetnének érte
máj. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
31%
Ha bohóc lennék, akkor esetleg. Bár nyáron 40 fokban jó ki szauna lehet benne, elég műanyagnak néz ki.
máj. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
71%

#5-6 a susogós melegítő nadrágok is ilyen kinézetűek, ami fényes fajta, olyant hordanak többen.

Ez a latexruha annyiban más, hogy még fényesebb és nem olyan komfortos.

Férfi sztárok szoktak ilyenben fellépni.

máj. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
37%
#7 igen, a "susogós melegítő" is elég proli viselet szerintem. Legalábbis nekem nem egy komoly férfi képét festi ha valaki melegítőben jár a mindennapokban. Az meg hogy a "sztárok" mit hordanak nem mérvadó, gyanítom a kérdező nem fellépésre készül. Nem vagyok egy divatb*zi és felőlem aztán hordja mindenki azt amit akar, de az öltözködés az, ami alapján az első benyomásaink keletkeznek egy emberről. Nem kell mindenhova kiöltözve menni, de szerintem egy olyan ruha ami linkelve van, nem utcára való. Maximum nagyon niche helyzetekben és társaságban tudnám elképzelni hogy ez valaha is jól áll valakinek.
máj. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
52%

8, nem mindig jó dolog az emberek ruházata, külseje alapján ítélkezni.

Ez a ruha akár techno buliba is jó lenne, vagy aki motoros és jár olyan fesztiválra.

Pl én is azért vettem hasonlót, mert tetszik ez a fényes anyag, és felvettem utcán is.

máj. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Jónak jó de az anyaga eléggé sz*r gyűrött az ára is nem semmi inkább vegyél más fajtát.
máj. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!