Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Erről a nadrágtartóról vélemény?

Erről a nadrágtartóról vélemény?

Figyelt kérdés

[link]


Szeretnék valami elegáns, de nem szokványos ruha kiegészítőt beszerezni és egy ilyen nadrágtartó-öv kombón gondolkodtam, nagyon kirívó lenne utcai viselésre? Egyszínű, világos szinű ingekkel hordanám, barna, vagy szürke gatyával...

25F



2020. jún. 15. 04:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Úristen, nagyon gáz szerintem.
2020. jún. 15. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
61%
Steampunkos hatása van. Egy űrkalóz hajón jól jöhet, de a földi világba nem igazán illik be a képbe.
2020. jún. 15. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
:D:D:D
2020. jún. 15. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tényleg jól leírták. Űrkalóz. Vagy főgonosz egy videojátékban. Utcai viseletnek elég furcsa.


Ha nem szokványos dolgot akarsz, elég ehelyett egy faék egyszerű nadrágtartó. Nem kell rá 500 csat, meg 74 hurok. Manapság nemsokan hordanak ilyen nadrágtartókat, ezért nem kell hozzá extrém kirívónak lennie, hogy kicsit feldobd a megjelenésed.

2020. jún. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a választ! :) Igazából - viszonylag ritkán hordom - de rendes nadrágtartóm van, és az nagyon tetszik nekem néhány inggel együtt hordva, azért akartam valami merészebbet, de igaz, hogy kicsit túllő a célon. :) Az űrkalóz kifejezés nagyon tetszett. XD
2020. jún. 18. 00:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!