Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 15 éves lánynak korai a...

15 éves lánynak korai a 10cm-es magassarkú?

Figyelt kérdés
nem minden napra...hanem max hetente 1x...
2010. júl. 31. 23:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
56%

Igen korai.

Arról nem is beszélve, hogy SENKINEK nem kellene 10 cm-es sarkú cipőt hordania, mert iszonyat egészségtelen, de még ronda is. Ízléstelen.

2010. júl. 31. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
55%

Nem ronda és nem ízléstelen..Kedves Előző:)

Nekem is van magassarkúm, én is 15 vagyok. Szoktam hordani, csak kényelmetlen, és hosszabb ideig tényleg egészségtelen.

2010. júl. 31. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
vedd fel nyugodtan, én is felvettem, mindenki olyat hord, akkor te miért ne tehetnéd meg :)
2010. aug. 1. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
35%

23:50 akkor mi a fenének hordod ha kényelmetlen és egészségtelen is?


szerintem nagyon gáz, minden korosztálynak. főként azért mert járni senki nem tud ekkora sarkakon és csámpáznak csak. meg alapból hülyén néz ki... 15 éves gyerek meg főleg ne akarjon már ezzel nagylányoskodni.

2010. aug. 1. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
58%

azért hordom mert jól néz ki.És tudok benne járni, nenmm csámpázok.Te bajod ha neked nem áll jó, más még felveheti.

Nyilván, nem gyártanának ennyit ha mindenkin rosszúl állna.Igenis egy női lábon a magassarkú a legszebb, ha tetszik h nem.

2010. aug. 1. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
* ha
2010. aug. 1. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
43%
am nekem 8 h mit mondasz:)
2010. aug. 1. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Szerintem hétköznapra igen. Ünnepségre azért fel lehet venni, bár a 10cm elég magas:D
2010. aug. 1. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Néha-néha belefér.

Nem akarlak leszólni, de majd, ha öregedsz pár évet, érezni fogod, hogy 15 az még gyerek és belátsz majd dolgokat, hogy nem kellett volna, mert "ciki".

Én is hordtam tiniként olyan cipőket, hogy ihajj, ma már röhögök magamon, hogy mit fel nem vettem gyerekként.

2010. aug. 1. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Nem tudom miért hiszik azt egyesek hogy a magassarkút a felnőtteknek találták ki. Van valami szabály arra hogy egy 14-15 éves lány nem hordhatja? Mert én nem tudok róla. Azt vesz fel mindenki amit akar.

Kedves kérdező, ha tetszik és tudsz is benne menni akkor nyugodtan vedd fel.

2010. aug. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!