Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajok! Milyen bikinit vagy...

Csajok! Milyen bikinit vagy fürdőruhát vesztek fel szivesen?

Figyelt kérdés

Szamit nalatok, hogy csaladdal, baratokkal, vagy pároddal vagy?

Milyen fazont szeretsz?

Hány éves vagy?


2020. jún. 18. 19:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Számít persze. Családdal viszafogotttabb, de ha szingli vagyok és barátnőmmel megyek akkor mehet a tangafazon.
2020. jún. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Teljesen mindegy kivel vagyok, a kedvencem a bandeau fazonú felső egy brazil tangás alsóval.
2020. jún. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy kivel vagyok ugyanazt a bikinit veszem fel. Nekem a brazil tangás a kedvencem.
2020. jún. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Átlátszó, szilikon tanga bikini a tuti.
2020. jún. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hagyományos fazonú bikini alsó, ha tűz a nap akkor egy lenge ing.
2020. jún. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Sunshinedoll ***** válasza:
Sima háromszög felsőt meg brazil alsót vagy egyrészest mélyebb hátkivágással.
2020. jún. 19. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

a családdal megyünk akkor hagyományos bikini alsó és felső

ha barátnőimmel vagy a párommal akkor brazil tangás egy vagy kétrészes

2020. jún. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyberészest szoktam félvenni. Persze nem olyat ami semmit sem mutat. 16/l
2020. jún. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Csak is kizárólag egyrészest.

A bikinivel nekem rossz élményeim vannak idecsúszik odacsúszik jártam úgy hogy csúszdáztam és a felsőm az lerepült, úgy is jártam már hogya bikini alsóm gumija elnyúlt vagy nem is tudom, de a lényeg hogy nem tartott úgy ahogy kellene mindez 1 hét alatt történt és egyszer csak az alsóm úszásközbe leesett rólam és bizony elég kellemetlen volt. Mivel én javarészt úszni járok strandra leginkább természetes tavakhoz járok nem ilyen medencés agyon klórozott vizekhez de erre is szokott példa lenni de nem minden esetben.

Én eleve nem vagyok az a strandolós, na meg napozni sem szeretek, és nem is bírja a bőröm ami tejfehér baromi könnyen leégek és már maradandó nyomai is vannak. Nekem gyerekkoromba emiatt kellett pólóba strandon lennem, meg néha anyám rámerőtette a tornadresszemet is hogy védve legen a bőröm, tudom hogy ezzel jót akart, így felnőtt fejjel teljes mértékben egyet értek, de akkor minden bajom volt.

2020. júl. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!