Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ha a barátnőtöknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha a barátnőtöknek nagyon pici cicije lenne, milyen fürdőruhában látnátok szívesen?

Figyelt kérdés

Nagyon lapos vagyok, a hétköznapokban vékony szivacsos, merevítő nélküli melltartót hordok, amiben egyértelműen látszik, hogy nincs mellem, de azért mégis esztétikusabb mintha nem lenne rajtam semmi. Fürdőruhából viszont nagyon nehezen találok olyan ami jó rám, és az is mindig vagy vastag szivacsos, vagy a másik véglet amiben egyáltalán nincs bélés.

A szivacsosnál egyértelműen látszik, hogy a mellem csak szivacsból áll, kb. ilyen:

[link]

vagy szivacs nélkül, ahol ugye konkrétan látszik, hogy semmi nincs:

[link]

A barátom ugye tudja mi a helyzet, de nem szeretném kellemetlen helyzetbe hozni az ismerősei előtt, nem tudom eldönteni, hogy melyik megoldás a jobb.

Hozzátenném, hogy elmúltam 20.


2014. máj. 8. 21:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Én két x-szel a bimbóin.
2014. máj. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

szivacsos.

:)

de mellesleg nyálazza meg a pasid, ha iylen jo alaku csaja van mitn a szivcsos képen lévő lány teste! :D

2014. máj. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem ki kellene próbálnod az egybe fürdőruhát.

Az hangsúlyozza az karcsú alakodat


pl:

[link]


Tegnap láttam egy korodbeli csajon egy sötétkék egybe fürdőruhát, neki is kicsi mellei voltak, viszont karcsú volt hozzá, és az egybe dresz azt hangsúlyozta. Próbáld ki.

2014. máj. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Én is nézegettem egyrészes fürdőruhákat is, bár azokból is ugyanúgy kérdés, hogy szivacsos vagy sem:), de mindenképp próbálok majd fel olyat is.
2014. máj. 8. 22:10
 5/10 anonim ***** válasza:
Mindenképpen. Én szeretem a kis mellű csajokat is és eddig, legalábbis nekem ez az egybe dressz jött be rajtuk a legjobban.
2014. máj. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
fodros csőtop fazon lenne jó :p
2014. máj. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

az egybefürdőruha szerintem csúnya, azt ne!


olyat keress, aminek a ffelső részének nincs nyakpántja, vagy nem om minek nevezik. ilyesmi:

[link]

[link]

[link]

vagy amilyen neked tetszik.


a lényeg inkább az alsó rész. ha nincs melled, akkor a popsiddal kell hódítanod :))

valami cuki bevágósat :$

2014. máj. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én ugyan lány vagyok, de remélem, nem baj, hogy én is válaszolok. Nekem nagyon nagy a mellem, és irigyellek, mert te felvehetsz bármilyen merevítő, sőt szivacs nélküli melltartót, és csodás formája lesz a mellednek.


Egyébként szerintem a pici cicis, filigrán lányok nagyon bejönnek a fiúknak. Szóval ez semmiképpen nem hátrány, amit szivaccsal kellene elfedni, hanem pont hogy előny, amire rá tudsz játszani. Az egyrészes fürdőruha, amit a #3-as linkelt nagyon szexi, lolitás, ki tudod benne hangsúlyozni a karcsú, finom, kislányos, ugyanakkor buja és huncut énedet. :) Én mindenképpen olyat választanék a helyedben, és kizárólag szivacs nélkül!!


Nem tudom egyébként, mennyire vagy szégyenlős (én az vagyok, ezért jobban szeretem az egyrészest), de ha bikinit választasz, akkor is csak szivacs nélkülit vegyél. Most nagyon divatosak ezek a pánt nélküli fazonok:

[link]

[link]


23/L

2014. máj. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek, látom azért eltérnek a vélemények:)

Persze, hogy nem baj ha lány is válaszol, annak is örülök, csak azért elsősorban a fiúk gondolkodására vagyok kíváncsi.

A pánt nélküli is tetszik, félek tőle, hogy lecsúszik, mert főleg úszni szeretnék a strandon, nem napozni meg henyélni:)

2014. máj. 8. 22:37
 10/10 anonim ***** válasza:

sztem barátoddal eggyütt vedd meg ez is egy jelzés hogy tetszeni akarsz neki

a kis mell pedig jobb mint a nagy mert nem kényelmetlen

hajrá

2014. máj. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!