Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek bevállaljam így a...

Szerintetek bevállaljam így a magassarkút? (telitalpú szandált)

Figyelt kérdés

esküvőre megyünk, ami hajnalig tartó buliban fog folytatódni vidéken. annyi a gondom, hogy 1. odafele és visszafele is vonatozunk 2. egy tóparton leszünk, füves terepen nagyrészt 3. nem tervezek nagy táskát vinni, amibe váltócipő beférne...


pedig nagyon szívesen felvenném a telitalpút, a kedvenc cipőm, a ruhámhoz tökéletesen passzol..és nem nagyon bővelkedek elegáns lapos cipőkben szóval ha nem azt veszem akkor még ötletem sincs hogy mit


2020. jún. 21. 20:07
 1/6 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem ne vállald be. Úgyse fog látszani a fotókon :D
2020. jún. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
Csak elfér egy váltócipő valahol... :)
2020. jún. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
86%
Vállald,max mezítlábazol.
2020. jún. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én bevállalnám, nekem a telitalpú szandálomban nem szokott fájni a lábam, simán megvagyok benne egész nap, pár kilométer séta is belefér. Mondjuk az enyém platformos is, a talp és a sarok magasság között nincs olyan nagy eltérés.

Azért ha füves terep van, gondold át, hogy nem fog-e csúszni a cipőd talpa. Ezeknek a telitalpúknak csomószor egy darab rece nincs az alján, én csúszkáltam már az enyéimben eleget emiatt :D de meg lehet oldani, ha csúszós a talpa, ez nem kizáró ok, csak akkor úgy készülj, hogy foglalkozol vele még az esemény előtt!

2020. jún. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én biztos nem! Mindenképp vinnék magammal valami táskát, amibe váltó cuccokat viszek, cipőt is tutra raknék el, sőt, ha a buli után ottalvás van, még papucsot is. De szerintem esküvőre alapból kell egy csomó váltócucc. Én mindig vittem magammal külön ruhát a lagzira, 1-2 váltás bugyi, 1-2 váltás harisnya, pólót (alváshoz) törülközőt. Ruhán kívül pedig sminkcucc, fésű, betét/tampon, nedves törlőkendő, zsepi. Ezek mellett már igazán elfér még egy váltócipő is, hiszen az alkalmi cipőben ha kényelmetlen, a polgárit ki lehet bírni, de amint lehet jobb lecserélni valami kényelmesre, amíg el nem kezd fájni benne a láb, mivel feltört lábnak a legjobb cipő is rossz lehet. Ez tapasztalat, régebben nekem is volt olyan, h olyan cipőt tartottam magamon sokáig, ami kényelmeten volt. Ilyenkor két dolgot lehet tenni: vagy levenni a cipőt, és mezítláb folytatni tovább, viszont ha akkor kerül le a cipő, mikor már elkezdett fájni, valameddig cipő nélkül is fájni fog a láb. Másrészt pedig, ha mezítláb vagy, akkor a harisnyádtól elbúcsúzhatsz, mert garantáltan szét fog menni, ha csak le nem veszed azt is. Amúgy meg, ha nem is nagyon érdekel ez a része, akkor ott van még az is, h csupa szutyok lesz a talpad/lábfejed, harisnyával,vagy anélkül is, és emellett még szörnyen ragadni is fog majd, mivel buli közben mindenféle dologba belelépsz majd ami kilöttyent... Szóval én ezt a lehetőséget nem ajánlanám. Viszont, ha meg a lábadon hgyod a cipőt, akkor egyre rosszabb lesz, a végére keresel egy helyet ahova leülsz és onnan nézheted a többieket, ahogy buliznak... Ez sem valami jó változat. Volt részem mindkettőben anno, és ezért mondom azt, h kell az a váltócipő.
2020. júl. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Megvolt már a buli? Milyen volt?
2020. júl. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!