Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kijár a lábam a magassarkúból,...

Kijár a lábam a magassarkúból, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Tettem már bele ilyen sarokbetétet, de akkor nem megy bele a lábam, szóval az nem jó. Meg az a baj ha kisebbet vennék abba se férne bele a lábam, vagy egy ilyen betétet ha teszek egy nagyobba úgy jó?

2020. jún. 22. 13:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Van ún. folyékony harisnya. Ez egy lábspray. Be kell vele fújni a lábfejed és nem fog mozogni a cipőben. Cipőboltokban lehet kapni.

Az fontos, hogy ez nem az a fajta folyékony harisnya, ami kozmetikai célú, tehát nem festék.

2020. jún. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Legközelebb pántosat vegyél.
2020. jún. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
64%
Egyszer nekem is volt egy ilyen cipőm, amiből folyton ki akart bújni a lábam. Nekem inkább a harisnya miatt volt, mert egyszer kipróbáltam mezítláb, és akkor nem. De mezítláb meg nem szeretek cipőt hordani. A zselés talpbetét nekem sem ment bele. Nekem végülis úgy sikerült megoldani, h egy kis darab (3-4centi) kétoldali ragasztót tettem a sarkamhoz úgy, h a fele az alján legyen, a másik fele pedig hátul. Ez tartott rajta annyit, h ne akarjon a lábam kicsúszni belőle. Annyi hátránya volt, h ha le kellett a cipőt venni, összeszedte a koszt, illetve gyakran szakította ki a harisnyát levétel közben.
2020. júl. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
vedd fel továbbra is hátha bejár a lábad🤣
2020. júl. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!