Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lábujjközes szandál, papucs....

Lábujjközes szandál, papucs. Nektek melyik a kényelmesebb?

Figyelt kérdés
Ha van a lábujj közé érő rész körül szilikon vagy műanyag védőhenger (tudjátok, az az átlátszó!), vagy ha nincs? Miért?

2020. jún. 24. 14:30
A kérdező szavazást indított:
jobb, ha van rajta körbe védelem
jobb, ha nincs rajta semmi
21 szavazat
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Mutatom, mire gondolok.

Ezen van:

[link]

Ezen viszont nincs:

[link]

2020. jún. 24. 14:42
 2/12 A kérdező kommentje:
Akik arra szavaztak, hogy jobban szeretik, ha nincs: nem dörzsöli ki anélkül a lábujjaitokat vagy a közöttük lévő bőrt?
2020. jún. 24. 14:44
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem az egyáltalán nem kényelmes, úgyhogy akármennyire is divat, de nem hordok semmilyen ilyet.
2020. jún. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Nekem mindkettő kidörzsöli, így egyik sem jön szóba.
2020. jún. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Alapvetően nem sok különbség van közte szerintem. Mindkettőt lehet borzasztó

és nagyon jó minőségben csinálni.

A szilikonnal az lehet a baj, hogy ha lejön, akkor nagyon kényelmetlen, akár fájdalmas, ha úgy vágja az ember lábát

A szilikon nélküli viszont akkor kényelmesebb, ha nem valami madzaghoz hasonló anyag van ott, hanem pl hasított bőr, vagy valami viszonylag puha anyag

2020. jún. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Igazából kidörzsöli mindkettő. Viszont az a cipőm, amelyiken volt ilyen kis műanyag, vágta is, mert valamiért az egyik lötyögött. Lehet jobban játsz a simával.
2020. jún. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Utolsó, köszi. Igazából onnan jutott eszembe a dolog, hogy rendeltem netről egy ilyen típusú szandált, amint van körbe műanyag. De valahogy olyan, mintha túl rövidre csinálták volna, becsípi maga alá a lábujjaim közötti bőrt. Visszaküldtem volna, ha nem csúszok ki a határidőből :( És most azon agyalok, hogy levágjam-e róla azt a vackot, mert egyébként tetszik, és ettől eltekintve szerintem kényelmes is lenne. feltéve, hogy a lábujjak között nem dörzsöli véresre műanyag nélkül. Nem tudtam még eldönteni, mi legyen.
2020. jún. 29. 23:18
 8/12 anonim válasza:
Ilyesmi volt nekem is, gondolkoztam a levágásán. Nekem papuccsal volt ez, én azt néztem, úgy nagyon vékony lenne az anyag ami tartja, és féltem hogy elszakadna, úgyhogy szenvedtem inkább vele. Egy idő után "hozzátört" a lábam, és már nem fájt. Csak épp közelről csúnya volt egy darabig... :D
2020. jún. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Értem. Köszi. :)
2020. jún. 29. 23:25
 10/12 anonim ***** válasza:

Nekem is flip-flop papucsnál volt, hogy becsípte mindig a lábujjaim között a bőrt.

De miután levágtam, teljesen kényelmesen tudtam használni.

2020. jún. 30. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!