Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagyon töri a lábamat az új...

Nagyon töri a lábamat az új szandálom. Kényelmes lesz valaha?

Figyelt kérdés

A héten vettem egy retro jeans szilikon szandált. Igen, tudom, az nem jó. De amik eddig voltak saruk, azoknak mindnek "lerúgtam" az orrát, szinte az első használatnál. Így 2 hetente kellett újat vennem mindig, mert úgy nagyon csúnya volt. Ezért gondoltam, hogy veszek szilikont, azt tuti nem koptatom el úgy, cserébe viszont kikezdte a lábujjközömet, csupa vízhólyag még a talpam is. Csajok, akik voltak már hasonló szituban ilyen szilikon saruval! Hozzászokott a lábatok, vagy törődjek bele én is, hogy kínhalál lesz hordani?


21/L



2015. jún. 13. 17:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet eggyel nagyobb méret kellett volna, és akkor nem dörzsöli úgy. Nekem ez volt a problémám.
2015. jún. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyobb méretnél meg jobban csúszkálna a lábam. Az nem cseszné szét mégjobban?
2015. jún. 14. 12:34
 3/4 anonim ***** válasza:
Miért nem ragasztod le a talpát ilyen öntapadós ragtapasszal. Amelyiknek nincsen gézlapja, csak a tapasz önmaga. Nem fogsz csúszni, mert az olyan textiles anyagú. Illetve a lábujj pántját is tekerd körbe. Meg ragaszd le a lábad is, és irány a km-erek.
2015. jún. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Ma az volt rajtam, már annyira nem fáj benne a lábam, megúsztam vízhólyagok nélkül. Hátha sikerül "betörnöm".
2015. jún. 15. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!