Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol, vagy hogy lehet nadrágot/...

Hol, vagy hogy lehet nadrágot/rövidnadrágot csináltatni?

Figyelt kérdés

Már régóta azon filózok, hogy hogyan lehet nadrágot/rövidnadrágot csináltatni.

Mi erre a legbeváltabb módszer?

Tudtok valami fix helyet/embert erre?



2020. jún. 30. 13:52
 1/8 anonim ***** válasza:
19%

Én “normális” rövidnadrágot varrónőnél szoktam csináltatni.

Mert mindenhol ezt az öregemberes shegg rohasztó térdig érő szharokat árulják.

Veszek egy tetszetős fazont, színt és irány helyrehozatni, normális rövidnadrággá.


F.

2020. jún. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mondá a fenti bölcsességet a "harisnyás férfiként" elhíresült gyakoris válaszadó. Kedvenc szavai: shegg rohasztó, térdig érő függönyök, hiú fiúkák, egymás fénymásolatai.
2020. júl. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
:Dd jaja, ez o lesz, en is felismertem.
2020. júl. 5. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát a két utolsó IGAZI FÉRFI nem sok érdemi választ fűzött a kérdéshez.

Na de mindegy nem az a lényeg hanem az hogy én legyek a palettán..

2020. júl. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Így van, pontosan. A lényeg az, hogy az ötven fiókoddal mindig te legyél a palettán. Elvégre ez téged nem zavar, sőt: szereted is, ha mások odafigyelnek a szavaidra vagy a szexes lábaidra (amelyek nagyon jól néznek ki, mivel több mint 20 éve dolgozol a formájukon). Rendíthetetlenül folytatod a keresztes hadjáratodat a térdig érő bermudák és az igazi férfiak ellen. Meddig fogsz még újabb és újabb keresztes hadjáratot hirdetni ellenünk és a térdig vagy térd alá lógó függönyeink ellen, amelyekben úgy nézünk ki, mint egymás fénymásolatai?
2020. júl. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Vidéki vagy? Barátom! Szexes az milyen szó??


Meddig leszek itt? Amíg ti sem húztok el a g..be!

2020. júl. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A szexes jelentése: szexvágyat felkeltő. Amúgy meg te nagyon, de nagyon beteg vagy. Az egy dolog, hogy exhibicionista vagy, imádod mutogatni a testedet, az alkatrészeidet, az edzőtermi munka gyümölcseit, de miért szólod le azokat, akik az angolszász típusú bermudákban mászkálnak? Bántottak azok téged? Te kezdted a bántást a mi fikázásunkkal. Lefikáztál minket és a rövidnadrágjainkat, mondván, hogy azok nem igazi rövidnadrágok, hanem shegg rohasztó függönyök. Csodálkozol azon, hogy téged már mindenki úgy utál a gyakorin, mint a szhart?
2020. júl. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Figyelj!


Szokták mondani, akinek nem inge...

Én anno nem a jelenlévő versenyzőket szídalmaztam, először vsupán egy gondolatomat tettem közzé.

Arról nem tehetek, hogy pár ember erre felszívta a taknyát és nekem esett.

Én fecskét hordok rövidnadrág (boxer) helyett , de itt sokan megrökönyödnek a fecske hallatán, de nem kötök beléjük, hogy figyu ezt viseld mert kényelmes.

Ellenben én úgy érzem ezt lehet magamutogatásnak is hívni, hogy ha egy pitcsa kiteszi mindenét mert szerinte jó az alakja akkor miért takargassa, akkor én miért ne tennék úgy?

Sok kondis ismerősöm van akik bő lógó szharokban dugdossák magúkat, nekik szoktam is beszólni, hogy ha lepel alatt vagy miért jársz ide..?

Mellesleg a rövidnadrág mozgásra is kényelmesebb a (függönynél).

Ez olyan mintha sima póló helyett izompólóban lenne valaki, az nem furcsa?

2020. júl. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!