Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Esti vízparti sétához vehetek...

Esti vízparti sétához vehetek fel harisnyát, vagy ilyenkor már inkább ne? Mennyire lenne feltűnő jelenség, harisnyában lenni egy vízparti sétányon strand és kempig közelében?

Figyelt kérdés

Lejöttünk hétvégére egy Tisza parti kis faluba néhány csajszival a társaságból. Estére kimegyünk sétálni, és ruha lesz rajtam kb combközépig érő, meg egy kardigán. Viszont nem tudom eldönteni, h a harisnyával mi legyen. Húzzak, vagy ne. Egyrészt a vízparton már van annyira hűvös, h elfér az a lábamon. Másrészt pedig nem is szép még annyira a lábam (színtelen, kissé foltos is még a szúnyogcsípések miatt, plusz van rajta még néhány gyulladt szőrtüsző is), és a combom is narancsbőrös picit. Szóval én szívem szerint vennék, de nem tudom mennyire néznének furán, a harisnya miatt. (Mivel ez egy üdülőövezet, viszonylag sokan vannak a parton) Nem is feltétlen magam miatt kérdezem, hanem mert a többieket nem akarnám cikis helyzetbe hozni. Ha okés a harisnya, akkor testszínű vagy fekete? A cipőm egy fehér alapon rózsaszín sportcipő, esetleg egy fehér converse tornacipő, bár attól picit tartok, h sok homok menne bele...

Kb egy óra múlva indulnánk.

25/l



2020. júl. 2. 20:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
76%
Vegyél testszínűt, az alig látszik. Miért kerülnél cikis helyzetbe?
2020. júl. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%

A szúnyogok simán átszúrják a harisnyát!

Úgyhogy csak azért tök fölösleges felvenned...

2020. júl. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Hát, a harisnya miatt. Sokan még akkor sem húzzák fel,ha olyan az idő pl tavasszal. A társaságból már nem is, mert megszokták már, de amikor ismeretlen emberek közé kerülök, gyakran furcsálják, h nyáron harisnyában vagyok, és inkább a nők azok akik jobban éreztetik velem a fenntartásaikat, és sokszor távolságtartóbbak. Sokmindent cikinek titulálnak, és előszeretettel szemétkednek. Pl június közepén hallottam, h egy nagyobb csaj társaság szétmcerált egy másikat, amiért az csizmában volt... Nem szeretném ilyennek kitenni mgunkat a harisnya miatt...


Egyébként fölvettem a testszínűt, és közelről is alig látszik, uh szerintem nem lesz baj, csak arra kell figyelnem, h senkit ne engedjek fél méternél közelebb magamhoz... :D


Igen, észre vettem, h átcsípnek rajta.. :/ Ha fújok magamra szúnyogriasztót, az ér valamit harisnyán keresztül is, vagy inkább bőrre kéne?

2020. júl. 2. 21:27
 4/15 anonim ***** válasza:
82%

"a többieket nem akarnám cikis helyzetbe hozni. "



WTF...????? Miért kerülnének mások cikis helyzetbe a te harisnyád miatt?


Valami nagyon nem stimmel nálad nyakon felül, már megbocsás...

2020. júl. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
96%

Én személy szerint pont lekakilom magasról, hogy más nő a társaságban miben van. Ha nyáron télizoknit veszel fel, az se érdekel különösebben, max megkérdem nincs-e meleged, illetve, hogy esetleg rossz-e a keringésed.


Azokkal a tini, pletykálós cicákkal nem érdemes foglalkozni, akik véleményt formálnak rólad ismeretlenül a kinézeted alapján. Ha te harisnyába érzed jól magad, akkor hajrá! vedd fel.


(btw, én nem vennék, bááár én alapból nem szeretem ezeket a vékony 5-10-20 denes harisnyákat)

2020. júl. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
95%

Fogalmam sincs Magyarország miért számít akkor valaminek a nylonharisnya, hogy ennyire beszédtéma folyton.

Én alapból harisnyás vagyok, este pláne veszek fel és nem nagyon van olyan hülye akinek nem tetszene. Sőt általában fényeset hordok, jól látható legyen. És szerintem véd azért a szúnyogok ellen ☺️.

2020. júl. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

4-es

Mivel egy csapatban vagyunk, így akárki kerül cikis helyzetbe, vagy macerálás tárgyává, az valamilyen szinten kihat a többiekre is. Pl mikor az egyik barátnőm összeugrott egy másik csajjal, és ruha/haj tépés közben elcsattant pár pofon is, én is piszok kellemetlenül éreztem magam... ha ez csak nálam van így, akkor valóban defektes vagyok.


5-ös

Én is így vagyok ezzel hidd el, én sem másokkal foglalkozom, viszont a lényegre tapintottál: 16-20 között voltak a legtöbben a parton, ami pont a legrosszabb korosztály ebből a szempontból... pl mert nem képesek magukban tartani a véleményüket. És tiszteletben tartani, h másnak máshogy jó, mint nekik.

Hordom is nagyon gyakran, de szerintem vannak olyan helyzetek, amikor a békesség érdekében nem árt bizonyos áldozatokat hozni. És mivel nekem természetes, h harisnya van rajtam, viszont az unokahugom mindig azt mondja, h nem túl közkedvelt darab a fiatalabb lányok körében így elbizonytalanodtam, ezért kérdeztem.


6-os

Na látod ezt én sem tudom, pedig engem is nagyon érdekelne! Én is szörnyen harisnyás vagyok, ritka amikor nincs rajtam. Egyrészt a munkahelyem is olyan jellegű, h elegáns öltözetben kell megjelenni, és szerintem az elegáns összeállításhoz harisnya is kell. Munkán kívül is általában van rajtam, mivel reggel fölveszem, és ha nem kell valamiért cserélnem, fürdésnél veszem csak le. Ha estére megyek valahova, akkor fürdés után egyből veszek vissza egy tisztát, h ne legyek túl sokat harisnya nélkül.

Én nagyon fényeseket nem nagyon hordok, inkább csak ilyen selyemfényűt, amiben nem az egész csillog, hanem csak 1-1 része, ahol úgy éri a fény. Én inkább azt vettem észre, h a pasiknak valóban szokott tetszeni, viszont a lányoknak már kevésbé. Általában nők szólnak be miatta, poénkodnak rajta valamiért.... És tényleg nem tudom miért ekkora téma itt a harisnya, de valami oknál fogva erre sokan ugranak, ami azért elég nyomasztó tud lenni gyengébb pillanatokban... :/

Hát az én harisnyám annyira nem védett a szúnyogok ellen. Jópárat lecsaptam, de 3-4 csípést azért csak sikerült összeszednem. :( Annyi haszna azért mégia van, h legalább szétvakarni nem tudom a harisnya miatt, így hátha nem lesz foltos a lábam!


Köszi mindenkinek a választ, sokat segített a döntésben, és, h felül tudtam kerekedni az aggodalmaimon! :)

2020. júl. 2. 23:59
 8/15 anonim ***** válasza:
Milyen volt az este? Nem volt ciki? Nem ment homok a cipődbe?
2020. júl. 3. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Jó hát a te korosztályod mindenen röhög, szóra sem érdemes. Én ismerőseidet, barátaimat nem zavar ilyesmi, felnőtt emberek.
2020. júl. 3. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

7: na jó, ehhez már inkább nem fűzök semmit...


cicaharc, let's skip!

2020. júl. 3. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!