Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi ez a jelenség bementem nov...

Laci911 kérdése:

Mi ez a jelenség bementem nov 2 a hádába épp akor volt az árúcsere kb 100 ember bent volt tömve a sorok . Az embereknek tényleg ennyire nincs pénzük. Vagy egyszerüen igénytelenek?

Figyelt kérdés

#Hàda
2012. nov. 5. 19:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Igénytelenek? Miért? Mert nem új ruhát vesznek? Nem értelek... én azért járok hádába mert ott találok egyedi cuccokat, normális boltokban meg nem. Nem a pénz miatt, és igénytelen sem vagyok.
2012. nov. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
De nemazért nem egyedi darabokat lehet talàlni han kimaradt vagy tömg darabokat màrkàk nagyrész ügyan az ami ott van csak olcsob ott pl a primàrkos ruhàk 10£ egy farmeritt eladjàk hasznàltan 2800ft ért....kérdem én akkor ki a buta aki nemveszi meg vagy aki megveszi? Magamnak nagyon nehezen talàlok ott ruhàt ha minöségi màrkâból veszek csak nagyon limitàlt van...
2012. nov. 5. 19:54
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
??? Nem igazán értelek. miért lennének igénytelenek? Valamiért te is odamentél a Hádába. Miért, mert új árucsere volt. A másik 100 is pont ezért ment oda. Akkor most te is igénytelen vagy? Nyilván nem ezt gondolod magadról. Egyszerűen csak van, aki nem akarja máson látni ugyanazt a ruhát, és sajnál, vagy éppen nem tud költeni egy-egy ruhadarabra 10-20 ezer forintot. Ez nem igénytelenség. Jó lenne, ha kicsit érettebben gondolkoznál, mielőtt ilyen szavakkal dobálózol.
2012. nov. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Igen szerintem ez tôk igénytelen dolog ,hogy valakifolyton csak oda megy beszinte minden ott vesz mert ezt megszokja és nem fog azért tenni ,hogy ne màsok gönceit vegye fel hanem mint szabad embert be tudjon menni a ruha üzletbe és tudjon venni magànak ruhàzatot.Én csak egy àllapotnak tudom be mert ezen minnél hamarabb akarok vàltoztatni gondolom ezért tart itt magyarorszàg mert senki nem akar belefektetni a jövôébe...
2012. nov. 5. 20:57
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg az az igénytelenség, ha valaki nem tud helyesen írni.
2012. nov. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Engem érdekelne hány éves vagy. A saját magad által megkeresett pénzből vásárolsz vagy a szüleid pénzét költöd? Mert gondolom úgy nem fontos, hogy mi mennyibe kerül. Egyébként sok second-hand üzletben és főleg a Hádában nem olyan cuccokat árulnak, amit valaki elhordott, hanem mondjuk visszacserélték de már nincs rajta címke stb. De ha tegyük fel valaki azért vásárol "használtat" mert arra van pénze, azt mondd, mégis milyen jogon nézed le?
2012. nov. 6. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Hát te egy nagy csicska vagy.

Isten áldjon több ésszel!

2012. nov. 6. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:

Szerintem egyáltalán nem igénytelenség. Sajnos manapság már egyre kevesebb pénze jut az embereknek márkás, több tízezres ruhákra, de lehet hogy még olcsóbbakra se jut annyi. Valószínűleg az okosabb ember előbb kaját vesz a nehezen megkeresett pénzén, és nem ruhákat.

Igen is jó cuccok tudnak lenni akár a Hádában, akár más hasonló jellegű üzletben. És ahogy előttem is írták, lehetnek ott egyedibb darabok.

Nem hiszem, hogy ha szembejön veled valaki az utcán, te megmondod róla, hogy Hádás ruha vagy éppen márkaboltból való van rajta.

2012. nov. 6. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
Hülye gyerek, tanulj már meg helyesen írni! Az angolok minden szezonban lecserélik a ruhatárukat, szekrényeik sincsenek. Sok darab teljesen új, még az árcédula is rajta van. Honnan veszed a bátorságot, h igénytelennek nevezd az ott vásárlókat? Én nem vásárolok turkálóban, de nem merném degradálni õket.
2012. nov. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem igénytelenek... csak nem akarnak úgy beleolvadni a tömegbe mint te, nem akarnak tömegcuccokat venni, nem akarnak plázában vásárolni, mert szerintük nem ettől lesznek valakik. Ellentétben veled, de megmondom most neked a nagy titkot: Ettől nem leszel több.
2012. nov. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!