Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van más is akit zavar lányként...

Van más is akit zavar lányként a nagy lábmérete? Nyitott cipőket így nem érzitek cikinek picit?

Figyelt kérdés
Nekem 43-as, 171 cm mellé, és nem csak hosszú, hanem széles, vaskos is. Egy ideje szemezek a birkensock papucsokkal, mert illene a sítlusomhoz, de félek, hogy iszonyú tepsinek nézne ki benne a lábfejem. Ti hogy vélekedtek erről, mennyire ciki a nem olyan szép női láb?

2020. júl. 3. 12:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Én is magas vagyok, és a lábam 43-44 :-(

Szinte soha nem hordok nyitott cipőt, mert nem tetszik az óriási lábam és nem akarom mutogatni

2020. júl. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Neked is volt hogy beszoltak miatta?
2020. júl. 3. 13:09
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is 43 as.Zavar,de nem parázok miatta,úgysem tudok mit tenni.L.
2020. júl. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Akkor te szoktál mezítláb vagy nyitott cipoben lenni mások előtt? Még sosem bantottak ezért?
2020. júl. 3. 13:39
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne foglalkozz azzal ki mit mond. Kit érdekel más véleménye? Azt kell nézni amúgyis hogy ki mondja. Általában olyanok akik magukkal sincsenek megelégedve. Ne hagyd már hogy idegen emberek elvegyék a kedved attól hogy papucsot hordj.

Valakinek meg nagy az orra, és még eltakarni se tudja.

2020. júl. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nekem is nagy a lábam 39-es 163 cm mellé.

Szoktam hordani papucsot és szándált,bár nem érzem túl jól magam benne, mert túl széles a labfejem és kb minden szandálból kilög oldalt egy picit.

2020. júl. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én 167 centi vagyok és 41-es. :D Már nem érdekel annyira. Fiatalabb koromban zavart.
2020. júl. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
#3.vagyok. Igen szoktam. Dehogy bántottak, miért tennék? Pár ismerős megjegyezte, hogy “jó nagy” de ez nem zavar, hiszen igaz. 😀
2020. júl. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém 38-39, kínai cipőknél 40 de vettem már 41-est is + lúdtalp.

Sokat szorongtam a nagy lábam miatt, főleg, hogy ebből csak a lábujjam hossza 6 cm és keskeny is a lábfejem, a kislábujjam viszont épp, hogy kinőtt. Képzelheted milyen gyönyörű. Emlékszem egyik nyáron össze futottam a főnökömmel ő is megnézegette, papucsban voltam, láttam, hogy furcsán oda tekintget. A családtagjaim is megjegyzik “milyen jeti lábad van” de a legdurvább az volt, amikor kolléganőmmel beszélgettünk és egyszer csak felszólalt “neked milyen vicces lábad van, mint egy férfinek”.

Figyelj, akinek nem tetszik ne nézzen oda, már nem szégyellem és sokkal jobban érzem magam így.

Mindenkinek olyan van, amit az Istentől kapott, legyél rá büszke, mert ez a tied.

2020. júl. 5. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
43 as. papucsban,vagy strandon érzem cikinek.
2021. máj. 31. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!