Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyire tartod a maszkot...

Mennyire tartod a maszkot öltözéknek? Továbbá mit gondolsz, a maszk mennyire része a divatnak? Te magad a divatot és a trended szem előtt tartod, amikor maszkot választasz?

Figyelt kérdés

Egy ideig, míg nem volt ennyire tetőfokon a járvány, nem voltak csiri-vili maszkok, csak az egyszerű, egyszínű darabok. Mára ugyanakkor már nagyon sokféle darab van. Ez számotokra része a divatnak és vannak trendek?

Előre is köszi a válaszokat!



2020. júl. 3. 14:44
A kérdező szavazást indított:
Így sem, úgy sem hordok maszkot, így számomra az nem része a divatnak
Hordok maszkot, de mindig a legegyszerűbbet, s nem része a divatnak
Hordok maszkot, számomra teljesen mindegy, milyen, hogy egyszínű, vagy mintás, de nem divat termék
Szerintem igenis része a divatnak; ugyan én sima egyszínűt hordok, de azért, mert az illik hozzám és a ruháimhoz
Része a divatnak, éppen ezért valami stílusos, trendi mintával ellátottakat hordok
Része a divatnak, de számomra nem jelent semmit. Hordom, ami van!
79 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
47%

Igen, sajnos a sok patkány divattervező már ebből is divatot akar teremteni.

Amúgy szhart sem ér de már lassan úgy van vele pár elvetemült mint a pólóval, nélküle egy tapottat sem megy sehová.

2020. júl. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Érdekes a véleményed!

Én sem egyik, sem másik oldalt nem ítélem el mindamellett, hogy van saját elgondolásom is.

A divat alkotásáról szóló okfejtésed különösen értékes gondolat számomra; ha gondolod, fejtsd ki bővebben, illetve buzdítok mindenkit, hogy nyilvánítsa ki a véleményét. Kíváncsi vagyok, ki hogy látja ezt a maszk-'piacot'.

2020. júl. 3. 14:55
 3/16 anonim ***** válasza:
89%

Látom ezeket a nagyon designos maszkokat, de hidegen hagynak. Van egy csíkos meg egy iszonyat ronda kiskutyás-kiscicás maszkom, ezeket horodom, mindkettőt kaptam, nem én választottam. Úgyis csak a boltban meg a BKV-n hordom, addig tök mindegy.

Várom már, hogy vége legyen a kötelező maszkviselésnek, beiizzad alatta a fejem, meg csomóan csak a szájukat takarják vele, az orrukat nem, így semmi értelme.

2020. júl. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
82%

Egy családtag a munkahelyén kapott 10 darab KN-95-ös maszkot, nekem adta az egyiket, azt hordom.

Szerintem fontosabb, hogy egészségügyileg mennyire véd, mint az, hogy hogyan néz ki.

2020. júl. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
81%
Engem ugyan nem érdekel, a legalapvetőbbet hordom, ugyanakkor teljesen megértem, aki igyekszik stílust vinni bele, mert nem akar úgy kinézni, mint aki most jött a műtőből.
2020. júl. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
30%
nagyon fontos hogy a maszkom menjen a ruhámhoz, van egy feketém, egy farmer színűm, egy egész világos kékem (egy egész világos kék cipőhöz), és egy fekete alapon fehér pettyesem. amikor már mehettünk utcára, de még mindenhova kellett a maszk (külföld), anya varrt nekem egy kupacot és kiküldte... elvesztettem a munkám, be voltam zárva, sok hlye tanár az egyetemen csak vakarta a sggét ahelyett hogy dolgozott volna, nem volt szüksége a lelkiállapotomnak még arra is, hogy ne stimmeljen az outfitem...
2020. júl. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
74%
Nekem ismerős varrt maszkot, igazából nekem tetszik a kinézete, jópofa a mintája. De amúgy ha újat választanék, nem ez lenne a mérvadó. :)
2020. júl. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
88%

Én azt hordom, ami van. Tudjam fedni az orrom+szám, ne legyen akkora, mint a fejem és ennyi.

Tényleg látszik már, amit az első is mond, hogy divatot, ezáltal pénzt csinálnak belőle, viszont sokaknak ez az ösztönző, hogy igenis vegye fel, ha beteg/tömeg van, mert egy szebb mintájú maszkban jobban érzi magát (akár gyerekeknél is el tudom képzelni, hogy könnyebben "beletörődik")


A hatásossága más téma már, vannak kutatások, amik azt nondták, hogy se a sebészi, se az FFP2 nem ér semmit, de aztán ugyanaz a társaság újravizsgálta, és kiderült, hogy nem megfelelő paraméterek voltak a kísérletkor, tehát valamit mégiscsak ér (ugyanakkor adhat hamis biztonságérzetet)

2020. júl. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
31%
Ha nincs vírus, akkor a maszk a goth szubkultúrához tartozik. Mindenki más aki maszkot hord normál idöszakban és nem goth, bohócot csinál magából. A maszkban semmi divat nincs, tehát ha nem alapvetöen az amúgy is csak fekete vagy szegecses ruhatárad kiegészítöje, csak idióta leszel vele.
2020. júl. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
79%

Hmm, nem tartom divatnak, szükséges, de ez nem jelenti azt, hogy nem olyat választok, ami tetszik. Pl. mikor gyerekként a fogszabályzómat csinálták, akkor is megkérdezték, milyen legyen, pedig csak este volt a számban, még én sem láttam.


Fogorvosi kellék oldalról rendeltem, volt fehér, zöld, kék, rózsaszín, naná, hogy a rózsaszínt rendeltem, annak van a "legnemkomolyabb" színe. Engem az orvosi maszkokban feszélyez, hogy nem vagyok orvos, nem tudom elmagyarázni, de fura.


De nekem pl. van a táskámban mindig sebtapasz, van Batman-es, Hello Kitty-s, Minion-ös, dínós. (Nincs gyerekem.) A sebtapaszt sem tartom divatnak, csak az tetszik.

2020. júl. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!