Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szaladashoz leggingset szoktam...

Szaladashoz leggingset szoktam hordani. Milyen bugyit ajánlotok alá? Amiben nem izzadok meg nem is látszik át? 20f

Figyelt kérdés

2020. júl. 8. 02:39
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
75%
A pasik alsógatyát, alsónadrágot, alsót, bokszert, fecskét mondanak, nem bugyit. Bugyinak a férfi fehérneműt csak nők a mondják, valamiért nekik ez a dolog többnyire magas labda. De te ne mondd bugyinak, ha nem akarod, hogy kiröhögjenek.
2020. júl. 8. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
77%
Én az alá mindig tangát veszek. Valami müszálas anyagból van, és nem szívja meg magát izzadtsággal. Viszont fogja a felszerelést, és kidörzsölés ellen is jó.
2020. júl. 8. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
54%

Köszönjük kedves egyes a kimerítő okfejtésed, de nem ez volt a kérdés!!

Amúgy meg mindenki értette mit kérdez a kérdező...


Én fecske bugyit szoktam felvenni, oldalt vékonyabb a varrása így alig donborodik kicsit át a leggingsemen.


F

2020. júl. 8. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
71%
Én is hordok leggingset és feszülős futónadrágot is. Nejlon férfi tangát szoktam alá venni. Mondjuk én alapból tangát hordok mindig, annyi hogy ilyenkor nejlont veszek, mert az nem szívja fel az izzadságot, és jobban szellőzik, gyorsan szárad. :)
2020. júl. 8. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 Metionin ***** válasza:
77%

A szaladásból ítélve nem feltétlenül magyarországi a kérdező, lehet hogy arrafelé minden alsónemű bugyi. Kár belekötni.

Amúgy meg vannak ilyen fitness-alsók férfiaknak is ami nem látszik át és nem szívja be az izzadságot.

2020. júl. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
97%
Tangát veszek alá. Nem látszik a vonala.
2020. júl. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
97%
Tanga!
2020. júl. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
73%
Én pedig semmit.úg a legkomfortoabb.Fényes fekete anyag nem látszik át
2020. júl. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
73%

1-es

Miért, hát lehet, hogy női bugyit hord.

Szaladni egyébként a busz után szoktak, a többiek futni járnak.

2020. júl. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Általában igen. Női bugyikat is hordok
2020. júl. 9. 01:47
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!