Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Ti mennyire érzitek...

Lányok! Ti mennyire érzitek gáznak a lábfejen lévő bütyköt? Nyiott cipőket így fel mertek venni? 18/L

Figyelt kérdés
Sajnos nekem is van már (nálunk családi vonás, tehát nem a magassarkútól van, viszont elég nagy sajnos), és a nővérem szerint nem kéne szandált meg papucsot hordanom, mert ő nagyon cikinek tartja, mindig takargatja a lábát. Őszintén picit én is szégyellem a lábam, de azért szerintem túlreagálja a dolgot. Szerintetek ez mennyire probléma? Titeket ez mennyire zavar magatokon?

2020. júl. 12. 18:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs bütyköm. Viszont én az utcán nem szoktam mások lábát nézni. :D Soha nem venném észre, ha valakin az utcán szandál vagy papucs van, és van bütyke, mert engem nem érdekel. Szerintem nem gáz, szerintem mindenkinek okés felhúzni amit akar. Meg tényleg, szerintem sok ember nem nézi mások lábfejét az utcán. Max. a lábfétises emberkék.
2020. júl. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Igazából az utcán pont amiért mondod engem se zavar annyira, de társaságban, pl házibuliban már jobban...
2020. júl. 12. 18:29
 3/11 anonim ***** válasza:
13%
Nyitott cipőt csak szép lábra érdemes felvenni ma a villamoson láttam egy nőt nyitott cipőbe ráncos lábbal meg csupa vér eres volt a lába miközben volt max 30 éves majd le hánytam
2020. júl. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
Férfiként mondom: Nem ez fogja az emberek nagy részét érdekelni. Volt olyan lánnyal dolgom, akinek bütykös volt a lábujja. Szerinted az érdekelt? :D
2020. júl. 13. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Attlo mert butykos a labad meg lehet szep, apolt. Akkor siman jarhatszbnyitott cipokben, en is ebben a helyzetben vagyok es igy jarok :)
2020. júl. 13. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem is bütykös. Nem szeretem,de ez nem tart vissza,hogy nyitott cipőt,papucsot vegyek
2020. aug. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Neked mennyire durva? Nem erzed kicdit cikinek? Te is fiatal vagy?
2020. aug. 9. 16:34
 8/11 anonim ***** válasza:
Eléggé. Ciki,de ez van. Igen...
2020. aug. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
33%

18 évesen hogy lehet bütykös a lábad? ez nem normális

el kéne menned ortopédiára

2020. aug. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Orokletes, anyai agon mindenkinek van,ritka de van ilyen.
2020. aug. 9. 16:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!