Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Akinek nem olyan...

Lányok! Akinek nem olyan szép, kissé csúnyácska a lábfeje, annak milyen cipőket javasoltok a nyáron? Nagyon kényelmetlen mindig a zárt cipő, de gáznak tartom a lábfejem

Figyelt kérdés
Nagyon széles a lábam és erős lúdtalpam van, meg a körmeim is rövidek, mindig viccelnek vele a barátnőim is szóval nem szívesen vagyok mezítláb ismeretlen pasik előtt. Néha szoktam flip-flopozni, és akkor is van, aki megbámul, ami nagyon szarul esik...A balerina és a szandál, ami ugye takarna, azokkal a szélesség a baj, egyszerűen nyom és szörnyen néznek ki. A papucs viszonylag kényelmes, de ugye ott tökre látszik..Vagy szerintetek túlreagálom és nem annyira figyelik ezt? Mit javasoltok, mik a tapasztalatok?

2020. jún. 24. 14:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%
Hát én lexarom, hogy ki mit gondol és azt hordok, ami kényelmes és amiben jól érzem magam, nehogy már más életét éljem - akármit veszel fel, valaki mindig úgyis találni fog benne valami kivetnivalót, szóval légy te is önmagad!
2020. jún. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem járj amibe jól esik...vagy járj zokniban, az takar :D
2020. jún. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
30%

Kedves harisnyás férfi!

Nemtudom neked mibaj van a fejedben de egy pamut zokni meg egy hálós sport cipő egyáltalán nem meleg nyáron és igen így férfias.

2020. jún. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
96%
Crocs papucs esetleg? Nem túl csinos darab,de boltba elugrani jó vele.Ha meg rendes utcai kell, akkor láttam a H&M-ben cipőt.Belelbújós Vans szerű, csak olcsóbb, ha meg rendes mintásat akarsz,akkor Vans.Egyébként szerintem nem gàz.Ha ápolt a lábfejed, akkor nincs miért szégyenkezni.
2020. jún. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
46%
Figyu ha annyira csúnyanak tartod akkor rejtsd el vegyél egy világos színű hálós Sport cipőt pl valami nikeit abba nemlesz melege a labadnak.
2020. jún. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%

3-as! Kedves igazi férfi a itt jelenlévők közül!

Egy vastag pamutzokni bármivel kombinálva is meleg, mivel kipróbáltam nem csak úgy írom.

De! Tudom mi a lényeg, egy férfinek minden körülmény között FÉRFINEK KELL LÁTSZÓDNI!

Csak tudod az már elég gáz ha valaki csupán a ruházata miatt néz ki férfinak...

2020. jún. 25. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
46%
Érdekes miért nem sül meg a lábfejem sose?😆 Mindig pamut titkk zoknit meg zárt cipőt hordok nyáron és hamarabb gyullad ki a fejem a hőségben mint a lábam és igen egy férfi nezen ki férfinek
2020. jún. 25. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%

Nem vagyunk egyformák, minenkinek más a hőérzete.

...érdekes én csajos cuccokban is férfinek látszom és annak is érzem magam.

Nálad gond lehet a külsőddel meg a mentalításoddal ha csak egy bizonyos fajta ruhában érzed magad férfinek...

2020. jún. 25. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem inkább nálad van gond ha női ruhába jársz és férfinek érzed magad benne 😅
2020. jún. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%

Egy ruhának mióta van neme?

Ja! 21.században már minden lehetséges...

2020. jún. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!