Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Olyat lehet, hogy bemegyek...

Olyat lehet, hogy bemegyek egy Nike vagy Adidasos márkaboltba, mutatok egy képet egy régebbi pólófajtájukról, és megkérdezem, hogy lehet -e még ilyet kapni? Mennyire néznének rám hülyén?

Figyelt kérdés

Régebbi ismerőseimnek, osztálytársaimnak voltak olyan nike-s meg adidasos pólóik, amik eléggé tetszettek, és utólag szeretnék olyanokat szerezni. Találtam is olyan fotókat, amiken ezekben a bizonyos pólókban szerepelnek.

Nagyon hülye megoldás lenne, ha telefonon megmutatnám ezeket a képeket az adott márkaboltban dolgozó egyik kiszolgálónak, és így megérdeklődni, hogy beszerezhető -e még ilyen fajta póló??



2020. júl. 12. 18:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Semennyire nem néznének hülyén. Azt a márkát keresed, amit ott lehet kapni.

Én is csináltam már ilyet, csak én drogériában. (nekem szerencsém volt)

2020. júl. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
a márkaboltokban csak az ADOTT szezon termékeit (esetleg1-2 kifutó terméket kapsz meg). ha konkrét ruhát keresel,érdemes egy, az adott márkával foglalkozó facebook csoportban írni, hogy pl. ''ezt a ruhát keresem ilyen és ilyen méretben, kinél van esetleg''. Én is találtam már igy ruhákat. Vagy még outletekben nézd meg (duna plaza, biatorbágy stb)
2020. júl. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Teljesen normális
2020. júl. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tegyél egy próbát, de facebookos márkás cipős, ruhás csoportokban lehet, hogy nagyobb sikerrel jársz.
2020. júl. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Megpróbálhatod, de szerintem fingjuk nem lesz erről az ott dolgozóknak.
2020. júl. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Megpróbálhatod, ha még gyártják, akkor valószínűleg meg is tudod venni, akkor is, ha nekik nincs készleten, csak akkor várnod kell rá. Nekem volt régen (nagyon nagyon régen) egy Converse nadrágom, imádtam, de egyszer beleültem vele egy szögbe és szétszakadt. Nagyon sajnltam szegényt, de leírtam veszteségként, aztán el is feledkeztem róla. Pár évvel később eszembe jutott, hogy megpróbálok venni egy ugyanolyat, meg is találtam a neten a képét, típusszámát, bementem az üzletbe és mondtam, hogy olyat keresek, de mondták, hogy ezt már egyáltalán nem lehet kapni, másfél éve már nem gyártják, maximum használtan ha kifogom valahol, akkor fogom tudni beszerezni.
2020. júl. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!