Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Minden fiatal nő hord utcára...

Minden fiatal nő hord utcára leggingset? Ismertek olyanokat, akik nem? Ők vajon miért nem?

Figyelt kérdés
2020. júl. 14. 19:57
A kérdező szavazást indított:
Nem ismerek ilyen lányokat, mindenki hordja a leggingset.
Ismerek ilyen lányokat, de ők vagy kövérek vagy szégyenlősek, ezért nem hordanak leggingset.
Más válaszom van erre a kérdésre, mindjárt le is írom.
20 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
83%
Nem azért nem hordok leggingset utcára mert kövér lennék vagy szégyenlős hanem mert szerintem nem utcára való és nekem ízléstelen, edzéshez és otthoni viseletre hordom, nem utcára.
2020. júl. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
86%
szeretnéd kedves kérdező, mi? Perverz vaddisznó.
2020. júl. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
65%
Harisnya fétises vagy, mi ez a hülye kérdés? Nem láttál még ízléses nőket akik utcára utcai ruhát hordanak? A leggins az egy harisnya, normális ember ezt nem hordja nadrág helyett.
2020. júl. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
77%

A leggingsben ki van emelve a popsim.

Habár büszke vagyok az alakomra, nem hiányzik, hogy tömegközlekedésen a hátamba, seggembe érezzem a férfiak merev farkát.

2020. júl. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
72%

4es akkor a tapadós farmerek is ugyan ez, látszik hogy teljesen kímélik a popsim meg a lábakat.

3-as nem egészen így van, a leggings nem simul teljesen a testre, mint a harisnya, és a sztreccs leggings anyaga miatt sem hasonlít egyik harisnyára sem.

2020. júl. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem sokan azért nem hordják, mert egyszer azt mondták neki vagy olvasták, hogy nem utcai holmi, és ezért. Vagy csak nem jön be neki.
2020. júl. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
utcán eddig csak olyan lányokat láttam leggingsben, akik éppen valamiféle edzésre mentek vagy onnan mentek haza.
2020. júl. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
80%
Hát nem tudom merre laksz, én látom naponta pl eladó nőn, flangáló cicababákon, pasijával együtt járó totál magában hordó leggingses csajon. Van akit csak leggingsben látok.
2020. júl. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
82%
*mármint hogy alul leggingsbe jár csakis.
2020. júl. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Én hordok, ha edzeni megyek közvetlen otthonról, edzős leggingsben. Vagy max akkor, ha hosszabb időt vezetek, mert kényelmesebb abban ülni, mint farmerban. És akkor ha útközben megállok beugrani valahová, akkor nyilván leggingsben vagyok. Amúgy nem szoktam.
2020. júl. 15. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!