Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez nagyon feltűnő lenne?

Ez nagyon feltűnő lenne?

Figyelt kérdés

Csináltam kétségbeesésemben egy hatalmas hülyeséget.. Push up melltartót hordtam éveken keresztül , mert nagyon kicsinek gondolom a mellem. Eddig 75C melltartót hordtam. Szerintetek feltűnő lenne, ha 75B-t hordanék? :/

(Aztán lehet, hogy idővel egyre kisebbet. Ezt nem tudom még)

Légyszíves a bunkó válaszolók ne írjanak..



2020. júl. 15. 19:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, én nem akarok beleavatkozni, de szerintem pontosan azt a méretet kellene hordanod, amekkora való a melledre. Ilyen egyszerű ez.

Ha a 75C nagy, akkor ne hordd tovább. Ha nem nagy, akkor maradjon.

2020. júl. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy elmondtad a véleményed :)

Hát.. Sokszor döntöttem már el, hogy :jó, most a saját méretemet hordom.. Dee.. Engem nagyon sokat bántottak azzal, hogy pici, mert egyébként ilyen 75a körül van. Hát majd valahogy egyszer erőt veszek magamon, és elfelejtem a push up-ot örökre.

2020. júl. 15. 19:18
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, véleményem lehet, beleszólásom meg nem, de nem mindegy igazából, ki mit gondol róla? Amúgy se az egész világnak mutogatod, nem beszélve arról, hogy az emberiség 99,9%-a egész életében kívülálló marad a témában.
2020. júl. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igazad van. Köszi :)
2020. júl. 15. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!