Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A vegán Dr martens bakancsok...

A vegán Dr martens bakancsok miből készülnek?

Figyelt kérdés

2020. júl. 18. 17:08
 1/7 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem jó minőségű műbőrből.

Valamilyen féle műanyag. :)

2020. júl. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
12%
Vegán bakancs??? Te jó ég. Vagy ez valami gasztrokult dolog és én vagyok alulinformált?
2020. júl. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
valami műanyag.
2020. júl. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%

Vegán = műbőr

Rengeteg cipő készült műbőrből…

2020. júl. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
88%
igen, csak ha műbőrt írsz rá, akkor fúj műanyag, ha meg vegánt, akkor óóó, de trendi környezetvédelem...
2020. júl. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
79%
Ahogy irták, műbőr. A "vegán bőr" elnevezés szimpla parasztvakítás, de manapság már ez a divat. Nem hinném, hogy a vegán bőr jobb lenne a sima műbörnél, láttam már márkát nyilatkozni egy ezzel kapcsolatos kérdésre, hogy azért nem gyárt vegán termékeket, mert a "vegán bőr" nem felel meg a minőségi elvárásoknak, amiket a márka képvisel. Plusz, a rendes bőr húsipari melléktermék, környezetkímélő, mert tartós, plusz ha eldobod sem szennyez, a műbőrt előállítani pedig rohadtul környezetszennyező, ami az állatoknak sem jó, szóval nem tudom mi az istentől lenne vegán. :/
2020. júl. 26. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

A vegán bőr nem parasztvakitás, létezek növényi bőrök.


[link]

2020. nov. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!