Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Humana Vintage vélemény?

Humana Vintage vélemény?

Figyelt kérdés
Imádom az ilyen 90s divatot, és úgy hallottam ebben a boltban jó cuccok vannak. Drága a hely?

2020. júl. 18. 18:50
 1/4 anonim ***** válasza:
31%
Eléggé. Múltkor betévedtem, de csak egy szép táskát vettem. Nadrágokat 4990-ért láttam, felsőket 2990-ért. Ráadásul inkább retronak mondanám, mint vintagenek, de végül is lehet kapni abban a stílusban is cuccokat. De drága az fix.
2020. júl. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm 🙂
2020. júl. 18. 21:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagyon drága, sosem adnék annyit egy használt ruháért. Ugye most nagy divat, ezért is merik elkérni érte, vicc. Inkább rászánok több időt és bemegyek kilósba, ott is találok olyan stílust mindig.
2020. júl. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondanám drágának, lehet, hogy több, mint az átlag használt ruha, de az újakhoz képest így is olcsó.
2020. júl. 26. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!