Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért nyitnak rám a próbafülké...

Miért nyitnak rám a próbafülkében az eladók, amikor öltözök?

Figyelt kérdés

Konkrétan egy fehérneműboltban próbáltam melltartókat, és egyszer csak a csaj elhúzza a függönyt, hogy na, hogy tetszik nekem a választott darab, én meg ott állok egy szál semmiben. És nem csak velem fordult elő ez ott.


Kérdem én, az intimmissimiben ez így szokás? ez normális? kérni kell, hogy hagyjanak privátban próbálni?



2020. júl. 20. 18:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem normális
2020. júl. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem normális, de én még nem is találkoztam ilyennel. Volt, hogy kérdezte milyen, hozzon-e másik méretet, de ezt a függönyön keresztül és én húztam el utána, nem ő.
2020. júl. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
19%
Fél óra után már kezdett aggódni.
2020. júl. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Hát ott a telefonod, szépen kirögzíted valahová tapadókorongos tokkal vagy akasztós tokkal, elindítod a kamerát, és ha az eladó elhúzza feljelented. Lehet lezbi, szóval ez szexuális zaklatás.
2020. júl. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Na én ilyennel szerencsére nem találkoztam az Intimissiben..

Felpróbáltam a kiválasztott melltartókat, de csak függönyön keresztül kérdezte tőlem, hogy megfelelő méretet választottam-e és hogy jó-e rám, de el nem húzta a függönyt.

De sztem ezt egyetlen eladó nem teheti meg hogy úgymond "ráront" a vásárlókra öltözés közben.


L

2020. júl. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!