Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A szakadt farmerek mennyire...

A szakadt farmerek mennyire tartósak?

Figyelt kérdés
Gondolkodok rajta, hogy vegyek egy farmerrövidnadrágot, de annak, amelyiket kinéztem az alján lógnak cérnacafatok. Nem fog első mosás után szétjönni?

2020. júl. 21. 21:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt ilyesmi farmersortom, nem jött szét mosással. De persze nem mindegy mennyire vékony a cérnacafat, stb.
2020. júl. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Komolyan az országban kínált 65 ezer farmersortból egyet sem találtál, ami tetszik és nem is lógnak a cérnák alul?
2020. júl. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló: Próbálkozom fair-trade, természetes anyagú farmereket venni közepes árkategóriában. Egyébként is úgy tartom, hogy az ember stílusérzéke magánügy és a kérdésem semmilyen formában nem kért ki véleményt róla. A válasz egyszerűen rosszindulatú.
2020. júl. 21. 22:28
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog szétjönni attól, hogy kimosod, viszont kevésbé tartós, mint a nem szakadt, mert tovább tud szakadni meg ha olyan az alja, foszlik. Azért így is egész jól bírja, főleg ha jó minőségűt veszel, szóval ha tetszik, akkor nyugodtan válaszd azt.
2020. júl. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
9%

Nem minősítettem a stílusodat.

Viszont a kiírt kérdésed alatt az első mondat nyelvtanilag egyértelműen azt jelenti, hogy megtetszett egy, de az meg pont szakadt sajna. És erre teljesen jogos a felvetés, hogy akkor miért nem keresel egy másikat a sok ezerből, amelyik nem szakadt, hiszen ekkora mennyiségből nyilván lenne teljesen hasonló. Nem a szakadt/nem szakadt kérdésben foglaltam állást.

2020. júl. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ha tartós, akkor nincs okom másikat nézni. Ezért tettem fel a kérdést. Elnézést kérek, ha félreérthető voltam.
2020. júl. 21. 23:10
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem lesz gond vele. Némi használat után az ilyen gatyát szerintem csak még jobban néznek ki. Ha leszakad egy-egy szál, az sme gond, mert úgyis kijön belőle újabb.
2020. júl. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!