Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek az éktalpú...

Mi a véleményetek az éktalpú cipőről?

Figyelt kérdés

Sokan furának gondolják és azt mondják, hogy közönséges.

Szerintem pedig nagyon meghatározó, hogy milyen ruhához veszik fel.

Nekem teljesen más benyomást kelt egy farmer-hastrikó kombóval, mint egy barna nadrág-fehér ing kombóval.

A kisugárzást is rendkívül fontosnak tartom. Egyáltalán nem mindegy, hogy egy visszafogott, nőies, kifinomult és udvarias nő viseli, vagy pedig egy kacagós, udvariatlan, egyszóval az előbb említett, szinte ellentéte.

Ez az én véleményem.

Most pedig a tiétekre lennék kíváncsi, legfőképp férfiakéra.



2020. júl. 25. 18:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
TE a szokásos cipő-láb-magassarkú fetisiszta kérdező vagy a 100. ugyanilyen kitalált, de teljesen értelmetlen kérdéssel, a hozzá fűzött teljesen kusza magyarázattal?
2020. júl. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem, nem vagyok az. Őszintén szólva, azt se tudom kiről beszélsz :D

Egy nő vagyok, ráadásul semmiképpen se lábfetisiszta.

"Köszönöm a hasznos válaszod!"

2020. júl. 25. 20:14
 3/6 anonim ***** válasza:
75%

Kérdező: olvasd vissza az elmúlt néhány hét termését. Főleg magassarkú cipőkről kérdez állandóan egy "barátunk". néha felajánlja lányoknak, hogy kinyalja a cipőjüket.


De ha komolyan gondolod a kérdést:


1./ Az emberek 99,9999% észre se veszi milyen cipőben vagy; esetleg pont lesz*ja. A maradék 0,0001% meg a család-barátok. Őket meg ismered, és tudod mit fognak mihez szólni. /még néhány 9-est hozzá lehetne írni, mert van kb.6 milliárd ember a földön, ebből kb. 50-et ha érdekel, de ha kisebb számokkal dolgozunk akkor a 9 millió Magyarországon élő magyarból 50/. Esetleg kisebb (max.néhány 1000 fős falvakban) van pár vénasszony aki ezzel foglalkozik, de ők ugyis megtalálják, hogy miért vegyenek a szájukra, nem ezen fog mullani.


2./ Nekem tetszenek az éktalpú cipők, főleg ha a lány tudja hordani és nem úgy jár bennük mint egy éppen bef*ott zsiráf. Nekem a nagyon magassarkú cipők nem tetszenek, eleve úgy vagyok "drótozva", hogy a nyitott cipők (szandál, és szandál jellegű cipők, papucsok) brutálisan nem tetszenek irritálnak. Csak a zárt cipő az amitől nem kapok agybajt. Nem vagyunk egyformák.


3./ Férfiként egy lányban úgyis az összbenyomás számít. A fejebúbjától a lábujjáig. Vannak szerencsés lányok/nők akiken egy melegítő/jogging ki hogy nevezi is dögösen áll, kb. mindegy milyen cipővel; van akiken a legmárkásabb legluxususabb legjobban kiválasztott cuccok is borzalmasan állnak. Mindenki ha a saját stílusának megfelelőt vesz fel az a legjobb. Van a szomszéd lépcsőházban egy 20-22 év körüli alacsony mindig mosolygós lány, ő általában farmer+poló+éktalpú cuccban jár és nagyon jól áll neki. Egyszerűen látszik rajta, hogy jól érzi magát benne és a bőrében. Plázákban látható sokszor, hogy látszik a csajokon, hogy rosszul érzik magukat a bőrükben és a ruhával kompenzálnak.


4./ Szintén érezhető, hogy a csajok nem nekünk öltöznek, hanem egy "álomvilágban" élve azt akarják, hogy jobban nézzenek ki a környezetüknél. És sokan ezért sok "marhaságra" "önkínzásra" vetemednek. PEdig alapvetően egy lánynak igazán egyetlen egy férfinak kell, hogy tetszenek... Az meg nem az fogja nézni, hogy éktalpú cipőben vannak vagy acélbetétes munkavédelmi bakancsban. (legalábbis sokunk szerint). Nyilván a lánynak valahgogy felkell magára hívnia a figyelmet, de ez nem egy-egy ruhadarabon múluk, hanem az összebenyomáson. És köszi előre is, hogy lepontoztok, ez az én véleményem, lehet nem egyetérteni vele, de a válasz hasznossága nem az, hogy mennyire értek vele egyet.

2020. júl. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Hogy őszinte legyek pontosan ilyen válaszban reménykedtem!

Nincs is több hozzáfűzni valóm, szerintem leírtál mindent. :D

2020. júl. 25. 22:23
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon kényelmesek, főleg nyári cipőknél, szoknyával mutat jól.
2020. júl. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A 3-assal ellentétben férfiként nagyon is megnézem egy lány öltözékét, és a cipőjét is. Sokat hozzátesz az összbenyomáshoz, a róla alkotott képemhez az, hogy mit szeret magára venni. Éktalpú cipőből láttam már kimondottan szépet és nagyon csúnyát is. Azok tetszenek, amiknek kecses formájuk van: zárt orr, elől vékony talp, hátul elkeskenyedő sarok.


Például nekem ez szép: [link]

Ez csúnya: [link]

2020. aug. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!